Citroën Vidlička
Prevádzka Nové Mesto nad Váhom:
Tel.: 032 / 7716 777
Piešťanská 67, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

VIDLIČKA, s.r.o.

Naša spoločnosť VIDLIČKA, s.r.o. bola zapísaná do obchodného registra okresného súdu Trenčín dňa 4.10.1996. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti bola autodoprava, autopožičovňa, predaj náhradných dielov, požičovňa a predaj prívesných vozíkov. Od roku 1997 začala spoluprácu so značkou .

 

Link na OR SR 

 

V súčasnosti je hlavnou podnikateľskou činnosťou spoločnosti predaj a servis vozidiel značky .

 

 

Spoločnosť splnením prísnych podmienok značky, získala ako jeden z prvých podnikateľských subjektov, autorizáciu značky pre región Nové Mesto nad Váhom. 

Na prevádzke okrem bežných servisných prehliadok a mechanických prác, vykonávame po poistných udalostiach rovnanie karosérií na rovnacej stolici BLACK HAWK s meracím systémom SHARK, karosárske práce a lakírnické práce vo vlastnej lakovni.

 

 

Cieľom našej spoločnosti je poskytovať kvalitné predajné a popredajné /servisné/ služby, erudované poradenstvo v oblasti predaja a servisu vozidiel, finančné poradenstvo na financovanie kúpy vozidla a služby v oblasti poistenia- návrh a uzatvorenie PZP a KASKO.

Disponujeme kvalitným, pravidelne školeným personálom, so zárukou niekoľko ročnej skúsenosti v autoservise.

Sme si vedomí vysokej konkurencie automobilových značiek na trhu. 

Radi predáme každé vozidlo našej značky kamkoľvek na Slovensko, resp. do krajín EÚ. Našou prioritou je však získavanie si Vašej priazne a dôvery ako klienta, ktorý je z blízkeho regiónu, kde pôsobí naša spoločnosť, aby sme Vám boli na blízku nie len v čase predaja nového vozidla, ale taktiež pri starostlivosti o Vaše auto. 

Naše popredajné služby majú v regióne výborné meno aj vďaka tomu, že poznáme našich klientov a oni nám dôverujú.

Kúpou akéhokoľvek vozidla sa starostlivosť oň začína.