Citroën Berlingo

Značka Citroën, ktorá v roku 1996 vytvorila segment "ludospace", predstavuje svoje nové Berlingo, ktoré si zachovalo všetky prednosti svojich predchodcov a navyše je modernejšie. Citroën Berlingo sa prezentuje novátorským a odvážnym dizajnom, modularitou a praktickosťou.

Už od 16 990 €

Citroën Berlingo tvorca segmentu "LUDOSPACE"

Priestranný a pohodlný Citroën Berlingo poskytuje možnosti personalizácie a odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami*, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop®* novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru
* Podľa verzie.

Cenník
Citroën Berlingo

Katalóg
Citroën Berlingo

Katalóg príslušenstva Citroën Berlingo


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


Objavte Citroën Berlingo

DIZAJN

Výrazný a odvážny charakter, dynamická silueta, dizajnérske ochranné prvky Airbump® a farebné lemovania*: Citroën Berlingo je legendárnou ikonou segmentu "ludospace".

Citroën Berlingo country

LEGENDÁRNA IKONA SEGMENTU "LUDOSPACE"

Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a hravé Berlingo existuje v 2 dĺžkach: štandardná veľkosť M má dĺžku 4,40 m, zatiaľ čo nová veľkosť XL dosahuje dĺžku 4,75 m.

Obidve siluety M a XL ponúkajú 5 alebo 7 miest na prepravu pasažierov.

Predná časť nového Citroënu Berlingo sa odlišuje výraznými prvkami: vyššia a kratšia kapota, širšia predná maska v súlade s identitou značky s dvojúrovňovým svetelným podpisom a vysunuté čelné sklo poskytujúce viac priestoru a presvetlenia.

Citroën Berlingo style

24 KOMBINÁCIÍ PERSONALIZÁCIE

Farebný podpis zvýrazňujú balíky Pack Color s farebnými prvkami bielej a oranžovej farby okolo hmlových svetlometov a na bočných lištách.

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje dizajnérsky vypracovanou palubnou doskou čistých línií, v ktorej je dostatok priestoru na rozmanité odkladacie priestory. Kabína poskytuje vysokú pozíciu sedadla vodiča.

Pack XTR* sa odlišuje svojim poťahom zelenej látky Line Green, v ktorej je na úrovni operadiel zakomponovaný oranžový pás.

*Podľa verzie

Citroën Berlingo

CITROËN ADVANCED COMFORT®

VYLEPŠENÝ KOMFORT NA PALUBE NA ZABEZPEČENIE POKOJNEJ MYSLE

Citroën Berlingo modularita

Vylepšený komfort na palube na zabezpečenie pokojnej mysle

Citroën Berlingo využíva Citroën Advanced Comfort®. Vďaka komfortu svojich sedadiel, odpruženia a odhlučneniu na vysokej úrovni poskytuje optimálnu kvalitu jazdy, vďaka ktorej je každá cesta potešením, ktoré budete chcieť zdieľať s ostatnými.

Vďaka svojej veľkej obklopujúcej presklenej ploche ponúka Citroën Berlingo presvetlený vnútorný priestor. Presvetlenie kabíny zabezpečuje aj široké panoramatické strešné okno*, ktoré možno v prípade potreby zacloniť elektricky ovládanou slnečnou clonou.
*Podľa verzie

Citroën Berlingo odkladacie priestory

Dômyselné odkladacie priestory a objemy pre všetkých

Citroën Berlingo je praktický zvonka i vo vnútri a celej posádke ponúka prvotriedny prístup vďaka dvom posuvným bočným dverám a otvárateľnému oknu v zadných výklopných dverách.*

Vďaka svojim sklápateľným sedadlám ponúka Citroën Berlingo výborný vnútorný priestor a modularitu na najvyššej úrovni vo svojej kategórii. Jeho objem batožinového priestoru je 775 litrov vo veľkosti M a až 1050 litrov vo veľkosti XL*.

Citroën Berlingo má k dispozícii 186 litrov odkladacích priehradiek určených na každodenný život, ktoré sú priestrannejšie a dômyselnejšie ako predtým, pričom strešný úložný systém Modutop®* poskytuje 92 litrov úložného priestoru.
*Podľa verzie

AŽ 12 SYSTÉMOV JAZDNÝCH ASISTENTOV

Citroën Berlingo - Farebný Head-up Displej
Farebný Head Display

Táto funkcia umožní vodičovi aktívne sledovať vozovku a zároveň všetky potrebné a dôležité informácie (rýchlosť, smer navigácie a pod.) bez nutnosti skláňať zrak z vozovky.

Citroën Berlingo - rozoznávanie dopravných značiek
Rozoznanie dopravného značenia a odporúčanie rýchlosti jazdy

Systém rozpozná a komunikuje dopravné značenie vodičovi na farebnom Head-up displeji či palubnom prístroji, kde jedným kliknutím odporúčanú rýchlosť zo značenia prenesiete napr. do rýchlosti tempomatu.

Citroën Berlingo - Active safety brake
Active Safety Brake

Núdzové brzdenie detekuje stacionárne a pohybujúce sa objekty. Vodič je upozornený v prípade, ak systém situáciu vyhodnotí ako potenciálnu haváriu. Systém automaticky vozidlo zabrzdí v prípade, ak vodič včas nezareaguje.

Citroën Berlingo - inteligentné svetlomety
Inteligentné svetlomety

Systém automaticky prepína diaľkové a stretávacie svetlomety na základe okolia a okoloidúcich vozidiel na vozovke.

Citroën Berlingo - výstraha pri zmene trajektórie jazdy
Varovací systém pri opustení trajektórie jazdy

Pri jazde nad 60 km/h systém detekuje, či vozidlo nedobrovoľne prekročí plnú, či prerušovanú čiaru bez nutnosti zapnutia indikátora, kedy systém zvukovo a vizuálne upozorní vodiča na palubnom prístroji.

Citroën Berlingo - sledovanie mŕtveho uhlu
Monitorovací systém mŕtveho uhlu

Systém monitorovania mŕtveho uhlu je predovšetkým užitočný pri jazde na diaľnici. Oranžovo-žltý indikátor v rohu spätného zrkadla varuje vodiča v prípade, ak je v mŕtvom uhle vodiča cudzie vozidlo.

Citroën Berlingo - Výstraha pri opustený jazdného pruhu
Varovací systém pri prekročení jazdných pruhov.

Systém hodnotí pozornosť vodiča v prípade prejazdu zo svojho do susedného jazdného pruhu. Funkcia sa spúšťa pri jazde nad 60 km/h.

Citroën Berlingo - 360 stupňový parkovací asistent
360° parkovací asistent

Systém predstavuje aktívnu pomoc pri pozdĺžnom a kolmom parkovaní. Pri výzve zo strany vodiča automaticky zmeria priestor a následne do parkovacieho miesta bezpečne zaparkuje. Vodič tak musí len meniť radenie prevodovky, pridávať plyn a brzdiť.

Citroën Berlingo - Coffee break aletr
Coffee break alert

Systém sám upozorní vodiča na potrebný odpočinok, pokiaľ jazda trvá dlhšie ako 2 hodiny pri jazde aspoň 60 km/h.

Citroën Berlingo - Parkovací asistent
Parkovacia kamera

Pri parkovaní parkovacia kamera premieta obraz na 9" displej. Oplýva farebnými čiarami, ktoré naznačujú smer jazdy a vzdialenosť od objektov. Taktiež vytvára 180° obraz za vozidlom. 

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Bezkľúčové odomykanie a štart vozidla

Tento systém Vám umožní zamknúť/odomknúť a naštartovať vozidlo bez nutnosti vyťahovania kľúčov z vreciek. Vozidlo rozpozná vodiča v okamihu jeho priblíženia k vozidlu.

Citroën Berlingo - Asistent pri rozjazde do kopca
Asistent rozjazdu do kopca

Vozidlo detekuje a zabráni nechcenému zjazdu vozidla z kopca pri uhle viac ako 3° po uvoľnení brzdového pedálu. Stabilizuje vozidlo na približne 2 sekundy, čo dáva  vodičovi čas na stlačeniu plynového pedála a následného rozjazdu.

Citroën Berlingo - Grip Control
Grip Control

Systémom Grip Control upravujete trakciu prednej nápravy podľa povrchu vozovky, na ktorej sa aktuálne nachádzate. 

Citroën Berlingo - Kontrola stability privesu
Kontrola stability vozíka

Pri ťahaní vozíka Vám technológia prostredníctvom systému ESP. Pri detekcií šmyku vozíka sa vozík spomalí brzdovými systémami vozidla.

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Parkovací asistent

Pokročilá aktívna pomoc pri parkovaní Vám umožní parkovať automaticky pri nájdení vhodného miesta na parkovanie. Všetko čo musíte spraviť Vy je iba pridávať a uberať plyn pri chode dopredu a späť.

Citroën Berlingo - Automatická ručná brzda
Automatická ručná brzda

Ručná brzda sa sama zatiahne automaticky po vypnutí motora a odbrzdí pri štarte a zopnutí plynového pedálu.

MOTORIZÁCIE

Citroën Berlingo ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Berlingo je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše Citroën Berlingo prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

V ponuke je benzínový motor 1,2L PureTech S&S 110k s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6 a 1,2L PureTech S&S 130k s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8. Naftové motory BlueHDi:1,5L BlueHDi 100k S&S alebo 130k S&S dostupné s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6. Motor BlueHDi 130k je dostupný aj s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

Citroën Berlingo interiér
Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

  • Otváracia doba pre predaj:
    Po - Pia7.00 - 17.00
    Otváracia doba pre servis:
    Po - Pia7.00 - 16.00
  • So - Nezatvorené