Citroën Berlingo BUSINESS

Nový Citroën Berlingo Business predstavuje vozidlo pre profesionálov, ako aj pre súkromné osoby, ktoré vyžadujú od svojho vozidla praktickosť a pohodlie.

Cena už od 19 490 €

Citroën Berlingo

Citroën Berlingo tvorca segmentu "LUDOSPACE"

Z výroby sú vozidlá BERLINGO BUSINESS dodávané s pevnou oceľovou prepážkou za druhým radom sedadiel. Pevná prepážka umožňuje bezpečnú prepravu nákladu a cestujúcich. Vozidlá majú špecificky upravený podvozok a zosilnené pneumatiky, vďaka čomu má vozidlo zvýšenú užitočnú hmotnosť.

Cenník
Citroën Berlingo

Katalóg
Citroën Berlingo

Katalóg príslušenstva Citroën Berlingo


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


Objavte Citroën Berlingo

DIZAJN

Siluetu vozidla nového Citroënu Berlingo Business zvyšujú pozdĺžne strešné nosiče a karosériu skrášľujú obľúbené dizajonvé prvky Airbump®, ktoré zdôrazňujú robustnosť a zvyšujú ochranu laku karosérie.

Citroën Berlingo Business

LEGENDÁRNA IKONA SEGMENTU "LUDOSPACE"

Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a hravé Berlingo existuje v štandardnej veľkosti M s dĺžkou až 4,40 m.

Citroën Berlingo Business

24 KOMBINÁCIÍ PERSONALIZÁCIE

Berlingo Business stále ponúka širokú škálu farebných prevedení laku karosérie:  béžová Sable, hnedá Cuprite , sivá Artense, sivá Platinium, čierna Perla Negra, modrá Nuit a biela Banquise.

Farebný podpis je taktiež možné spestriť balíkmi Pack Color s prvkami bielej a oranžovej farby okolo hmlových svetlometov na bočných lištách.

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje dizajnérsky vypracovanou palubnou doskou čistých línií, v ktorej je dostatok priestoru na rozmanité odkladacie priestory. Kabína poskytuje vysokú pozíciu sedadla vodiča.

Pack XTR* sa odlišuje svojim poťahom zelenej látky Line Green, v ktorej je na úrovni operadiel zakomponovaný oranžový pás.

*Podľa verzie

Citroën Berlingo Business

CITROËN ADVANCED COMFORT®

VYLEPŠENÝ KOMFORT NA PALUBE NA ZABEZPEČENIE POKOJNEJ MYSLE

Citroën Berlingo modularita

Vylepšený komfort na palube na zabezpečenie pokojnej mysle

Citroën Berlingo Business využíva Citroën Advanced Comfort®. Vďaka komfortu svojich sedadiel, odpruženia a odhlučneniu na vysokej úrovni poskytuje optimálnu kvalitu jazdy, vďaka ktorej je každá cesta potešením, ktoré budete chcieť zdieľať s ostatnými.

Vďaka svojej veľkej obklopujúcej presklenej ploche ponúka Citroën Berlingo Business presvetlený vnútorný priestor. Presvetlenie kabíny zabezpečuje aj široké panoramatické strešné okno*, ktoré možno v prípade potreby zacloniť elektricky ovládanou slnečnou clonou.
*Podľa verzie

Citroën Berlingo odkladacie priestory

Dômyselné odkladacie priestory a objemy pre všetkých

Citroën Berlingo Business je praktický zvonka i vo vnútri a celej posádke ponúka prvotriedny prístup vďaka dvom posuvným bočným dverám a otvárateľnému oknu v zadných výklopných dverách.*

Vďaka svojim sklápateľným sedadlám ponúka Citroën Berlingo Business výborný vnútorný priestor a modularitu na najvyššej úrovni vo svojej kategórii. Jeho objem batožinového priestoru je 775 litrov vo veľkosti M.

Citroën Berlingo Business má k dispozícii 186 litrov odkladacích priehradiek určených na každodenný život, ktoré sú priestrannejšie a dômyselnejšie ako predtým, pričom strešný úložný systém Modutop®* poskytuje 92 litrov úložného priestoru.
*Podľa verzie

AŽ 12 SYSTÉMOV JAZDNÝCH ASISTENTOV

Citroën Berlingo - Farebný Head-up Displej
Farebný Head Display

Táto funkcia umožní vodičovi aktívne sledovať vozovku a zároveň všetky potrebné a dôležité informácie (rýchlosť, smer navigácie a pod.) bez nutnosti skláňať zrak z vozovky.

Citroën Berlingo - rozoznávanie dopravných značiek
Rozoznanie dopravného značenia a odporúčanie rýchlosti jazdy

Systém rozpozná a komunikuje dopravné značenie vodičovi na farebnom Head-up displeji či palubnom prístroji, kde jedným kliknutím odporúčanú rýchlosť zo značenia prenesiete napr. do rýchlosti tempomatu.

Citroën Berlingo - Active safety brake
Active Safety Brake

Núdzové brzdenie detekuje stacionárne a pohybujúce sa objekty. Vodič je upozornený v prípade, ak systém situáciu vyhodnotí ako potenciálnu haváriu. Systém automaticky vozidlo zabrzdí v prípade, ak vodič včas nezareaguje.

Citroën Berlingo - inteligentné svetlomety
Inteligentné svetlomety

Systém automaticky prepína diaľkové a stretávacie svetlomety na základe okolia a okoloidúcich vozidiel na vozovke.

Citroën Berlingo - výstraha pri zmene trajektórie jazdy
Varovací systém pri opustení trajektórie jazdy

Pri jazde nad 60 km/h systém detekuje, či vozidlo nedobrovoľne prekročí plnú, či prerušovanú čiaru bez nutnosti zapnutia indikátora, kedy systém zvukovo a vizuálne upozorní vodiča na palubnom prístroji.

Citroën Berlingo - sledovanie mŕtveho uhlu
Monitorovací systém mŕtveho uhlu

Systém monitorovania mŕtveho uhlu je predovšetkým užitočný pri jazde na diaľnici. Oranžovo-žltý indikátor v rohu spätného zrkadla varuje vodiča v prípade, ak je v mŕtvom uhle vodiča cudzie vozidlo.

Citroën Berlingo - Výstraha pri opustený jazdného pruhu
Varovací systém pri prekročení jazdných pruhov.

Systém hodnotí pozornosť vodiča v prípade prejazdu zo svojho do susedného jazdného pruhu. Funkcia sa spúšťa pri jazde nad 60 km/h.

Citroën Berlingo - 360 stupňový parkovací asistent
360° parkovací asistent

Systém predstavuje aktívnu pomoc pri pozdĺžnom a kolmom parkovaní. Pri výzve zo strany vodiča automaticky zmeria priestor a následne do parkovacieho miesta bezpečne zaparkuje. Vodič tak musí len meniť radenie prevodovky, pridávať plyn a brzdiť.

Citroën Berlingo - Coffee break aletr
Coffee break alert

Systém sám upozorní vodiča na potrebný odpočinok, pokiaľ jazda trvá dlhšie ako 2 hodiny pri jazde aspoň 60 km/h.

Citroën Berlingo - Parkovací asistent
Parkovacia kamera

Pri parkovaní parkovacia kamera premieta obraz na 9" displej. Oplýva farebnými čiarami, ktoré naznačujú smer jazdy a vzdialenosť od objektov. Taktiež vytvára 180° obraz za vozidlom. 

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Bezkľúčové odomykanie a štart vozidla

Tento systém Vám umožní zamknúť/odomknúť a naštartovať vozidlo bez nutnosti vyťahovania kľúčov z vreciek. Vozidlo rozpozná vodiča v okamihu jeho priblíženia k vozidlu.

Citroën Berlingo - Asistent pri rozjazde do kopca
Asistent rozjazdu do kopca

Vozidlo detekuje a zabráni nechcenému zjazdu vozidla z kopca pri uhle viac ako 3° po uvoľnení brzdového pedálu. Stabilizuje vozidlo na približne 2 sekundy, čo dáva  vodičovi čas na stlačeniu plynového pedála a následného rozjazdu.

Citroën Berlingo - Grip Control
Grip Control

Systémom Grip Control upravujete trakciu prednej nápravy podľa povrchu vozovky, na ktorej sa aktuálne nachádzate. 

Citroën Berlingo - Kontrola stability privesu
Kontrola stability vozíka

Pri ťahaní vozíka Vám technológia prostredníctvom systému ESP. Pri detekcií šmyku vozíka sa vozík spomalí brzdovými systémami vozidla.

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Parkovací asistent

Pokročilá aktívna pomoc pri parkovaní Vám umožní parkovať automaticky pri nájdení vhodného miesta na parkovanie. Všetko čo musíte spraviť Vy je iba pridávať a uberať plyn pri chode dopredu a späť.

Citroën Berlingo - Automatická ručná brzda
Automatická ručná brzda

Ručná brzda sa sama zatiahne automaticky po vypnutí motora a odbrzdí pri štarte a zopnutí plynového pedálu.

MOTORIZÁCIE

Citroën Berlingo Business ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Berlingo Busiess je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše Citroën Berlingo Business prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

V ponuke sú nasledujúce motorizácie:
- Naftový BlueHDi 1,5 l 100k / 130 k S&S s manuálnou 6 stupňovou prevodovkou BVM6
- Naftový BlueHDi 1,5 l 130 k s 8 stupňovou automatickou prevodovkou EAT8

Citroën Berlingo interiér
Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk
VIDLIČKA, s.r.o.
IČO : 341 480 78

Otváracia doba

 • Otváracia doba pre predaj:
  Po - Pia8.00 - 17.00

  So - Ne                zatvorené

  Otváracia doba pre servis:
  Po - Pia7.00 - 16.00

  So - Ne                zatvorené