Citroën 
Berlingo Van

Ikonické vozidlo Citroën Berlingo, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1996 a vyrobilo sa ho viac ako 1,5 milióna kusov, prenecháva miesto svojej tretej generácii pomenovanej Citroën Berlingo Van. Citroën Berlingo Van predstavuje skutočný generačný skok z hľadiska dizajnu, výbavy a modularity a je ideálnym partnerom pre profesionálov.

Cena už od 17 850 € bez DPH

Citroën Berlingo

Citroën Berlingo Van


Na konci 20. storočia nastala veľká revolúcia, pretože úplne prvá generácia modelu Berlingo, predstavená v júli 1996, prevrátila zažité princípy a priniesla väčšie rozlíšenie a komfort. Berlingo zaviedol inovácie so svojou špecifickou siluetou a zabudovaným prepravným systémom, ktorého tajomstvo si sám uchováva. Postupom času sa jeho meno stalo synonymom referencie v segmente.


Farebné prevedenie exteriéru


Dizajn Berlinga VAN

Citroën Berlingo Van dizajn

Citroën Berlingo Van robustného vzhľadu a ochranného charakteru ponúka svieži dizajn exteriéru s plynulými líniami bez známok akejkoľvek agresivity.

- Predná maska v duchu dizajnovéjo jazyka značky a jeho veľkého brata Citroën Jumpy: vysoká a krátka predná časť, široké svetlá.

- Plynulé línie a prepracované boky z profilu. Prísľub praktickosti a veľkorysého vnútorného priestoru.


MODULARITA A KOMFORT: NA MIERU

TAK AKO VY, PORADÍ SI SO VŠETKÝM!

Citroën Berlingo Van je partnerom na každodenné použitie. Spĺňa potreby profesionálov tým, že im ponúka riešenie prispôsobené každej aktivite a každému použitiu: rôzne veľkosti, kabíny, usporiadania interiéru. Svoju ponuku dokonca zlepšuje a ponúka vo svojom obchodnom rade úplne novú verziu Worker.

Verzia s názvom " Worker " je určená pre profesionálov prepravujúcich materiál a ich zamestnancov na všetky typy pracovnej činnosti:
- Kabína Extenso(R): 3 miesta vpredu, mobilná kancelária a preprava dlhých predmetov pre väčšiu modularitu.
- Systém Grip Control s asistentom pri zjazde z kopca Hill Assist Descent, zvýšená svetlá výška (+30 mm), široké kolesá (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pre väčšiu modularitu.
- zvýšená užitočná nosnosť, zosilnené osvetlenie, závesné oká v polovičnej výške pre väčšiu praktickosť.

Citroën Jumpy Furgon bok 1

KABÍNA EXTENSO®: 3 MIESTA A MODULARITA
Citroën Berlingo Van priestrannosť

Kabínu Extenso® možno ľahko prispôsobiť najrôznejším situáciám. Umožňuje prepravu 3 osôb alebo predĺženie užitočnej dĺžky a zväčšenie užitočného objemu nákladného priestoru.

Na predĺženie dĺžky nákladného priestoru možno sklopiť bočné sedadlo spolujazdca, čím sa táto dĺžka zvýši na 3 metre vo veľkosti M a na 3,4 metra vo veľkosti XL.

Citroën Berlingo Van pohodlie

1 - Do kabíny Extenso® možno usadiť 3 osoby vpredu s modulovateľnou dvojmiestnou lavicou.
2 - Sklopné operadlo stredového sedadla zabezpečuje funkciu mobilnej kancelárie s otočným stolíkom. Pod sedákom sa nachádza aj odkladacia priehradka uzamykateľná na zámok.
3 - Zdvihnutím bočného sedadla sa uvoľní dodatočný užitočný priestor, ktorý je praktický na prepravu rozmerovo najnáročnejších predmetov, čím sa nákladný objem zvýši z 3,3 na 3,8 m3 vo veľkosti M a z 3,9 na 4,4 m3 vo veľkosti XL.


ZARIADENIA NA KAŽDÉ POUŽITIE
Citroën Berlingo Van modularita

OPTIMALIZOVANÉ OTVÁRACIE PRVKY

Na významné uľahčenie nakládky a vykládky bez ohľadu na to, kde je vozidlo zaparkované, vám Citroën Berlingo Van ponúka:

- jedny alebo dve bočné posuvné dvere optimalizovanej šírky 675 mm a výšky 1072 mm
- dvojkrídlové dvere 40/60 s otváraním v uhle 180°
- optimalizovanú šírku medzi podbehmi zadných kolies

Citroën Berlingo Van modularita 2

VEĽMI VEĽKÝ OBJEM NÁKLADNÉHO PRIESTORU

Citroën Berlingo Van poskytuje až 4,4 m3 nákladného objemu a jeho užitočné zaťaženie sa pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. V prípade prekročenia povoleného zaťaženia môžete mať k dispozícii ukazovateľ preťaženia.

Balík pack Nakladacia zóna, obsahujúci rozšírené LED osvetlenie, 4 doplnkové závesné oká a 12 V zásuvku, vám uľahčí každodennú prácu.

VEĽKÉ MNOŽSTVO ODKLADACÍCH PRIESTOROV NA DOSAH RUKY

Citroën Berlingo Van odkladacie priestory

Pri návrhu vozidla Citroën Berlingo Van sa kládol veľký dôraz na praktickosť. Veľkorysá kabína je v prednej časti vybavená vynaliezavými odkladacími priehradkami, do ktorých je možné odložiť predmety každodennej potreby od tých najmenších až po tie najväčšie. Celkovo ide o 113 litrov ergonomických a ľahko prístupných odkladacích priestorov: odkladacia zásuvka pod sedadlom vodiča alebo na strane spolujazdca, TopBox, spodná odkladacia priehradka pred sedadlom spolujazdca, stropný úložný priestor, množstvo otvorených odkladacích priehradiek.


ZARIADENIA & UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

Citroën Berlingo Van je skutočným koncentrátom užitočných technológií na každodenné použitie.

Funkčný a praktický Citroën Berlingo Van nezabúda ani na bezpečnosť. Prispôsobuje sa vývoju a usiluje sa ponúkať stále bezpečnejšiu a pokojnejšiu jazdu. Významne vylepšuje vybavenie v svojom segmente a obsahuje:

- 4 technológie konektivity, a to najmä Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple Car Play / Android Auto) alebo bezdrôtové nabíjanie smartfónov
- 20 asistenčných technológií na pomoc pri jazde

Citroën Berlingo VAN interiér

SURROUND REAR VISION

Citroën Berlingo Van ponúka úplne novú inováciu v úžitkových vozidlách: technológiu Surround Rear Vision poskytujúcu nevídanú viditeľnosť.

Farebný 5' displej na mieste stredového spätného zrkadla zobrazuje zábery z dvoch kamier (jedna sa nachádza v držiaku spätného zrkadla spolujazdca a druhá nad zadnými krídlovými dverami).

Citroën Berlingo Van technológie

3 možné zobrazenia:

- Kontrola zadného priestoru: displej zobrazuje pohľad na zadný priestor z veľkej diaľky v osi vozidla, aby vodič pri jazde lepšie poznal tento priestor

- Kontrola bočného priestoru: displej zobrazuje pohľad na bočný priestor zo strany spolujazdca, aby sa obmedzili mŕtve uhly

- Cúvacia kamera - displej zobrazuje priestor blízko za vozidlom, aby sa uľahčilo manévrovanie s autom pri cúvaní

Citroën Berlingo Van infotainment

ONLINE NAVIGÁCIA BEZ TOHO, ABY STE SPUSTILI OČI Z CESTY

Online 3D navigačný systém, Citroën Connect Nav, je vybavený hlasovým ovládaním na ovládanie funkcií navigácie, telefónu a médií bez toho, aby ste spustili oči z cesty. Využíva online služby TomTom Traffic , ktoré poskytujú dopravné informácie v reálnom čase a môžu sprostredkovať aj informácie o umiestnení čerpacích staníc s cenami palív, o umiestnení parkovísk, ako aj správy o počasí.

A s funkciou Mirror Screen budete môcť používať kompatibilné aplikácie vášho smartfónu priamo na 8-palcovom dotykovom displeji vo vozidle.

Citroën Berlingo Van grip control

DÔKLADNE OTESTOVANÁ POHYBLIVOSŤ

Citroën Berlingo Van, vybavený protipreklzovým systémom Grip Control s asistentom pri jazde z kopca Hill Assist Descent, môže meniť pohyblivosť svojich predných kolies podľa daného terénu a udržiavať svoju rýchlosť aj pri jazde zo strmého svahu. Na zabezpečenie väčšej efektívnosti umožňuje táto technológia - vždy v spojení s balíkom Pack Chantier - využívať svetlú výšku zvýšenú o 30 mm, ochrannú dosku pod motorom a veľké kolesá priemeru 690 mm s pneumatikami Mud&Snow. (Pre krajiny: ako aj plnohodnotné náhradné koleso).

MOTORIZÁCIE NAJNOVŠEJ GENERÁCIE

Citroën Berlingo VAN

Nová ľahká platforma a účinné motorizácie zabezpečujú dynamické jazdné vlastnosti, naozajstný jazdný komfort a optimálnu nákladovú efektívnosť.

- 4 naftové verzie: BlueHdi 75 BVM, BlueHDi 100 BVM, BlueHDi 100 S&S BVM, BlueHdi 130 S&S BVM6 a EAT8 - 1 benzínová verzia s PureTech 110 S&S BVM6

Najnovšia generácia automatickej 8-stupňovej prevodovky EAT8 "Efficient Automatic Transmission" s ovládacími páčkami na volante ponúka ozajstné potešenie z jazdy na dlhých trasách, ale aj pri množstve jázd za deň.

KONFIGURÁCIE NA MIERU

Citroën Berlingo Van ponúka znamenitý výber rôznych siluet karosérie, aby čo najlepšie uspokojil vaše potreby. Možno ho takisto prestavať na vozidlo záchrannej a asistenčnej služby, chladiarenské vozidlo, ako aj na vozidlo pre osoby s obmedzenou mobilitou, na pick-up alebo terénne vozidlo 4X4...

Citroën Berlingo Van prispôsobivosť

Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

 • Otváracia doba pre predaj:
  Po - Pia8.00 - 17.00

  So- Ne                 zatvorené

  Otváracia doba pre servis:
  Po - Pia7.00 - 16.00

  So- Ne                 zatvorené