Citroën ë-Berlingo

S novým Citroën ë-Berlingo nájdu všetci tí, ktorí majú radi aktívny život a zaujímajú sa o životné prostredie bez ohľadu na vek, ideálneho, praktického a všestranného partnera, s ktorým si užijú všetky svoje voľnočasové aktivity s ešte väčším pokojom.

Cena už od 32 490 €

Citroën Berlingo

Cenník
Citroën ë-Berlingo

Katalóg
Citroën Berlingo

Katalóg príslušenstva Citroën Berlingo

PLYNULÁ 100% ELEKTRICKÁ JAZDA

CITROËN ë-Berlingo je vybavený elektromotorom s výkonom 100 kW (136 k) / 260 Nm. Dosahuje najvyššiu rýchlosť 135 km/h. Jazdné vlastnosti je možné upraviť voličom režimu jazdy. 

Vysokonapäťová lítium-iónová batéria disponuje kapacitou až 50 kWh - dojazd až 280 km (WLTP)


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


Objavte Citroën ë-Berlingo

Ikonický dizajn Berlingo

IKONICKÝ DIZAJN

Citroën Berlingo využíva svoju odlišnosť vo forme príjemného a pokojného dizajnu prednej masky. Súčasťou dizajnu prednej masky sú aj ikonické personalizovateľné farby pri hmlových svetlometoch a na Airbumpoch®.

Komfort praktického Berlinga

KOMFORT KABÍNY

Programom Citroën Advanced Comfort® Berlingo ponúka optimálny komfort kabíny pre všetkých pasažierov. Berlingo je Váš ideálny partner na akékoľvek aktivity aj vďaka svojim 775 l objemu batožinového priestoru vo verzii M a 1 050 l objemu pre verziu XL. Objem odkladacích priestorov v kabíne pre každodenné aktivity je až 186 l.

Celoelektrický zážitok bez kompromisov

CELOELETRCKÝ ZÁŽITOK

Obsahuje všetky oceňované funkcie modelu Berlingo, pričom neurobil žiadne kompromisy s vnútorným priestorom, variabilitou a praktickými vlastnosťami. Teraz však bez hluku a zápachu spáleného paliva, čím navyše šetríte aj svoje okolie.

OPTIMUM MODULARITY

S Citroënom Berlingo je priestor na všetko! Berlingo disponuje zadnými sedadlami, ktoré je možné sklopiť samostatne alebo spolu do podlahy, čím vznikne rovná plocha. Táto výnimočná modularita Vám môže ponúknuť až 4000 litrov objemu a viac ako 3 metre nakladacej dĺžky vo verziách XL. 

Berlingo - panoramatické okno

ÚTULNÝ A PRESVETLENÝ INTERIÉR

Citroën Berlingo bolo špeciálne navrhnuté tak, aby ponúklo všetkým pasažierom dokonalý komfort a pokoj mysle. Ten ponúka vďaka svojej 360° panoramatickej streche - ktorá plne presvetlí celý interiér vozidla.

Priestrannosť zadných sedadiel

PRIESTRANNÉ ZADNÉ SEDADLÁ

Z interiéru Berlinga v spojení s novým leketrickým prevedením jednoducho pôsobí pokoj, ticho a taktiež vysoká úroveň praktickosti. V druhej rade sedadiel každý pasažier ažíva rovnakú úroveň pohodlia, vďaka 3 samostatným sedadlám, ktoré majú rovnakú šírku. Pre obe verzie, aj pre M aj pre XL, ponúka bohaté miesto pre nohy. 

Umenie priestoru

UMENIE PRIESTORU

Citroën Berlingo ponúka veľké množstvo odkladacích priestorov vďaka svojej modularite sedadiel. Veľkosť batožinového priestora dosahuje pre verziu M 775l a pre verziu XL 1050 l. Pre prednú radu sedadiel Berlingo ponúka odkladacie priestory nad hlavou, na palubovej doske, ako aj vo dverách. 

100% ELEKTRICKÝ

PRE EŠTE VÄČŠÍ KOMFORT

100% efektívna jazda: Hladká, tichá a bez vybrácií
Jednoduché a praktické nabíjanie: Jednoduché na používanie s jednoduchým a praktickým nabíjacím riešením, pričom dojazd pri plnom nabití je 280 km podľa cyklu WLTP
Nízke náklady: Nízke prevádzkové náklady ako pri dieslovej či benzínovej verzií
Nulové emisie CO2: Šetrite planétu, ktorá je už tak zaťažená nadmerným CO2 znečistením

ODLIŠNÝ DIZAJN

Monogram „ë“, označujúci elektrický pohon, je na maske nového Citroënu ë-Berlingo novinkou. Tiež sa zobrazuje na zadných dverách, pred názvom vozidla. Elektrická verzia sa vyznačuje farebným balíkom „Anodised Blue“ na rámčekoch hmlových svetiel a Airbumps®.

Citroën Berlingo

ELEKTRICKÁ MOBILITA V Ë-COMFORT TRIEDE

Normal - zabezpečuje kompromis medzi dojazdom a dynamikou jazdy
Eco - optimalizuje spotrebu energie
Power - prioritou v danom režime maximalizácia výkonu a krútiaceho momentu

Ë-spínač nachádzajúci sa v strede palubového prístroja riadi automatickú prevodovku, pričom zabezpečuje jednoduchý výber spiatočky, neutrálu a jazdy (R,N a D). Spúšťa sa jednoducho stlačením tlačidla do 2 polôh:
- P na aktiváciu Parkovacieho módu,
- B na aktiváciu Rekuperácie, ktorá pri pustení plynového pedálu využíva kinetickú energiu na dobItie batérie.

DIGITÁLNA OBRAZOVKA S VYSOKÝM ROZLÍŚENÍM

INTUITÍVNE DIGITÁLNE TECHNOLÓGIE

10 “digitálny displej vodiča s vysokým rozlíšením ponúka optimálnu kvalitu zobrazenia a umožňuje rýchly prístup k užitočným informáciám o jazde. Jeho zobrazenie môžete nakonfigurovať tak, aby vyhovovalo vašim potrebám; zvýraznenie navigačného systému, asistenčných systémov pre vodiča alebo informácií o toku energie.

ROZHRANIE VENOVANÉ ELEKTRICKEJ MOBILITE

8" združený dotykový displej nového Citroën ë-Berlinga ponúka sekciu "Energie", ktorá Vám poskytuje informácie o elektrickom výkone vozidla. Zobrazenie toku energie signalizuje aktuálnu spotrebu a dojazd vozidla.

Kontrola spotreby energie

"Energická" sekcia na združenom prístroji Vám umožňuje zobrazenie aktuálnych štatistík o spotrebe a Vašom jazdnom štýle.

Štatistiky spotreby

V tejto sekcií si taktiež viete nastaviť odklad nabíjania na čas, kedy sú tarify za nabíjanie nižšie (napr. v noci). Taktiež si tu viete nastaviť aj teplotu vozidla, na akú teplotu sa má vyhriať/vychladiť napríklad ráno pred cestou do práce. Na túto aktivitu tak nemíňate energiu z batérie ale zo siete pri nabíjaní v noci.

Možnosti nabíjania

AŽ 12 SYSTÉMOV JAZDNÝCH ASISTENTOV

Citroën Berlingo - Farebný Head-up Displej
Farebný Head Display

Táto funkcia umožní vodičovi aktívne sledovať vozovku a zároveň všetky potrebné a dôležité informácie (rýchlosť, smer navigácie a pod.) bez nutnosti skláňať zrak z vozovky.

Citroën Berlingo - rozoznávanie dopravných značiek
Rozoznanie dopravného značenia a odporúčanie rýchlosti jazdy

Systém rozpozná a komunikuje dopravné značenie vodičovi na farebnom Head-up displeji či palubnom prístroji, kde jedným kliknutím odporúčanú rýchlosť zo značenia prenesiete napr. do rýchlosti tempomatu.

Citroën Berlingo - Active safety brake
Active Safety Brake

Núdzové brzdenie detekuje stacionárne a pohybujúce sa objekty. Vodič je upozornený v prípade, ak systém situáciu vyhodnotí ako potenciálnu haváriu. Systém automaticky vozidlo zabrzdí v prípade, ak vodič včas nezareaguje.

Citroën Berlingo - inteligentné svetlomety
Inteligentné svetlomety

Systém automaticky prepína diaľkové a stretávacie svetlomety na základe okolia a okoloidúcich vozidiel na vozovke.

Citroën Berlingo - výstraha pri zmene trajektórie jazdy
Varovací systém pri opustení trajektórie jazdy

Pri jazde nad 60 km/h systém detekuje, či vozidlo nedobrovoľne prekročí plnú, či prerušovanú čiaru bez nutnosti zapnutia indikátora, kedy systém zvukovo a vizuálne upozorní vodiča na palubnom prístroji.

Citroën Berlingo - sledovanie mŕtveho uhlu
Monitorovací systém mŕtveho uhlu

Systém monitorovania mŕtveho uhlu je predovšetkým užitočný pri jazde na diaľnici. Oranžovo-žltý indikátor v rohu spätného zrkadla varuje vodiča v prípade, ak je v mŕtvom uhle vodiča cudzie vozidlo.

Citroën Berlingo - Výstraha pri opustený jazdného pruhu
Varovací systém pri prekročení jazdných pruhov.

Systém hodnotí pozornosť vodiča v prípade prejazdu zo svojho do susedného jazdného pruhu. Funkcia sa spúšťa pri jazde nad 60 km/h.

Citroën Berlingo - 360 stupňový parkovací asistent
360° parkovací asistent

Systém predstavuje aktívnu pomoc pri pozdĺžnom a kolmom parkovaní. Pri výzve zo strany vodiča automaticky zmeria priestor a následne do parkovacieho miesta bezpečne zaparkuje. Vodič tak musí len meniť radenie prevodovky, pridávať plyn a brzdiť.

Citroën Berlingo - Coffee break aletr
Coffee break alert

Systém sám upozorní vodiča na potrebný odpočinok, pokiaľ jazda trvá dlhšie ako 2 hodiny pri jazde aspoň 60 km/h.

Citroën Berlingo - Parkovací asistent
Parkovacia kamera

Pri parkovaní parkovacia kamera premieta obraz na 9" displej. Oplýva farebnými čiarami, ktoré naznačujú smer jazdy a vzdialenosť od objektov. Taktiež vytvára 180° obraz za vozidlom. 

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Bezkľúčové odomykanie a štart vozidla

Tento systém Vám umožní zamknúť/odomknúť a naštartovať vozidlo bez nutnosti vyťahovania kľúčov z vreciek. Vozidlo rozpozná vodiča v okamihu jeho priblíženia k vozidlu.

Citroën Berlingo - Asistent pri rozjazde do kopca
Asistent rozjazdu do kopca

Vozidlo detekuje a zabráni nechcenému zjazdu vozidla z kopca pri uhle viac ako 3° po uvoľnení brzdového pedálu. Stabilizuje vozidlo na približne 2 sekundy, čo dáva  vodičovi čas na stlačeniu plynového pedála a následného rozjazdu.

Citroën Berlingo - Grip Control
Grip Control

Systémom Grip Control upravujete trakciu prednej nápravy podľa povrchu vozovky, na ktorej sa aktuálne nachádzate. 

Citroën Berlingo - Kontrola stability privesu
Kontrola stability vozíka

Pri ťahaní vozíka Vám technológia prostredníctvom systému ESP. Pri detekcií šmyku vozíka sa vozík spomalí brzdovými systémami vozidla.

Citroën Berlingo - Bezkľúčový štart a odomykanie
Parkovací asistent

Pokročilá aktívna pomoc pri parkovaní Vám umožní parkovať automaticky pri nájdení vhodného miesta na parkovanie. Všetko čo musíte spraviť Vy je iba pridávať a uberať plyn pri chode dopredu a späť.

Citroën Berlingo - Automatická ručná brzda
Automatická ručná brzda

Ručná brzda sa sama zatiahne automaticky po vypnutí motora a odbrzdí pri štarte a zopnutí plynového pedálu.

Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo - rozmery

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch

Citroën Berlingo M - Citroën Berlingo XL rozdiel v rozmeroch


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

 • Otváracia doba pre predaj:
  Po - Pia8.00 - 17.00

  So- Ne                 zatvorené

  Otváracia doba pre servis:
  Po - Pia7.00 - 16.00

  So- Ne                 zatvorené