Citroën C-Elysée

CITROËN C-ELYSÉE prešiel grandióznou premenou! Sedan získal nový švih s maskou chladiča posilňujúcou jeho majestátny štatutárny vzhľad a so svetelným podpisom inovatívneho dizajnu.

Už od 12 990 €

Dizajn modelu Citroën C-Elysée

Do ponuky sa dostali dva nové moderné a osviežujúce laky karosérie: modrý lak Modrá Nuit a sivá Artense. Dizajn, komfort, štatutárny charakter, technológie... 


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


OBJAVTE CITROËN C-Elysée

ELEGANCIA SPOJENÁ SO SEDANOM

Predná maska modelu CITROËN C-ELYSÉE bola rozšírená s cieľom vylepšiť aerodynamiku a posilniť stabilitu vozidla na ceste. Nový svetelný pdopis s LED diódami zabudovanými nad svetlometmi dodáva vozidlu majestátnu eleganciu. Odlíšte sa eleganciou vďaka C-ELYSÉE!

Citroen C-Elysee predná časť

SVETELNÝ PODPIS

Nové svetlá s 3D efektom prispievajú k modernejšiemu vzhľadu zadnej časti vozidla. Jeho svetelný podpis je tak rovnaký ako u všetkých modelov značky CITROËN. Elegantný štatutárny charakter vozidla je posilnený dôrazom na vnímanie jeho šírky.

Citroen C-Elysee zadná časť

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

Vo vozidle C-ELYSÉE sú všetky ovládače audio systému a navigácie sústredené na dosah ruky vodiča vďaka novému 7-palcovému dotykovému displeju poslednej generácie, ktorý ponúka najmä tieto nasledujúce technológie:

- NAVIGAČNÝ SYSTÉM s mobilným pripojením, 
- MIRROR SCREEN (Apple CarPlayTM + MirrorLink®),
- HLASOVÉ OVLÁDANIE 
- TELEFÓN s Bluetooth technológiou
- RÁDIO AM / FM so 4 reproduktormi, s ovládačmi pod volantom (bez CD prehrávača) a s možnosťou počúvať hudbu uloženú vo vašom smartfóne.

Citroen C-Elysee infotainmant

MODULOVATEĽNÝ INTERIÉR...
A VEĽKÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR!

CITROËN C-ELYSÉE predstavuje dokonalú rovnováhu medzi robustnosťou a pohodou pre 5 cestujúcich a ich batožinu. Vďaka vynikajúcej stabilite na ceste a komfortu pruženia je každá jazda príjemným momentom.

Vozidlo disponuje praktickým a prístupným batožinovým priestorom o objeme viac ako 500 litrov. A navyše, zadná lavica je deliteľná v pomere 2/3-1/3 a jednoduchým a intuitívnym spôsobom sa sklápa, aby uvoľnila dodatočný nákladný priestor.

Citroen C-Elysee batožina

Rozmery vozidla Citroën C-Elysée

Dĺžka

4 419 mm

Výška

1 466 mm

Citroen C-Elysée rozmery

Šírka

1953 mm

Objem batožinového priestoru

506 l


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

Adresa

Piešťanská 67, 915 01
Nové Mesto nad Váhom-Za starým Váhom

Telefónny kontakt

032/771 6777

KONTAKTUJTE NÁS