Citroën C5 Aircross HYBRID

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid je našim prvým dobíjateľným hybridným modelom. Predstavuje prvú fázu našej ofenzívy „Low Emission Vehicles“, ktorá vyústi v elektrifikáciu 100 % modelovej rady od roku 2025. 

Už od 31 790 €

Cenník
Citroën C5 Aircross Hybrid

Katalóg
Citroën C5 Aircross Hybrid

Katalóg príslušenstva Citroën C5 Aircross Hybrid

Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


OBJAVTE CITROËN C5 Aircross Plug-in hybrid

DOJAZD

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid spája všetky výhody 100 % elektrického režimu jazdy v každodennej premávke a viacúčelovosť a dojazd svojho spaľovacieho motora na väčšie vzdialenosti.

Citroën C5 Aircross Hybrid batéria

UĽAHČENÉ DOBÍJANIE
V prípade klasickej elektrickej zásuvky sa batéria dobije za noc (za 4 až 7 hodín v závislosti od typu zásuvky). Ak vlastníte Wall Box 32A, dobíjanie batérie trvá menej ako 2 hodiny. Dobíjanie možno naprogramovať, nastaviť ho na určitý časový úsek a využívať tak výhodné tarify (počas hodín slabej prevádzky - mimo špičky). Toto naprogramovanie vykonáte na dotykovom displeji v kabíne alebo prostredníctvom vášho smartfónu v aplikácii MyCitroën.

Citroën C5 Aircross Hybrid nabíjanie

MOTORIZÁCIE
Ekologicky zodpovedné motory a nová 8-st. prevodovka

8-stupňová automatická prevodovka EAT8 takisto prešla vývojovými zmenami optimalizáciou radenia rýchlostných stupňov a pridaním režimu brzdenia, ktorý umožňuje dobiť batérie pri uvoľnení brzdového pedála.

Citroën C5 Aircross Hybrid jazdné vlastnosti

Dizajn

ŠPECIFICKÉ ESTETICKÉ DETAILY

Citroën C5 Aircross Hybrid si zachováva výkonnú, robustnú a energickú osobnosť: pravé SUV s výrazným charakterom. Možno pridať bodové zvýraznenie niektorých exteriérových prvkov modrou anodizovanou farbou (na orámovaní prvkov v prednom nárazníku a v Airbump®) typické pre hybridnú verziu. K tomu ešte patria štylistické logá „H“ na dvoch predných blatníkoch ako aj monogram „Hybrid“.

Citroën C5 Aircross Hybrid dizajn

Technológie

INTUITÍVNE ROZHRANIA

V kabíne štedrých objemov je SUV C5 Aircross Hybrid vybavený špecifickými rozhraniami:

- 12,3-palcový nastaviteľný digitálny združený prístroj, ktorý zobrazuje všetky informácie charakteristické pre hybridné vozidlo,
- 8-palcový dotykový displej umožňujúci prístup k jazdným informáciám ako je riadenie toku energie alebo štatistiky spotreby,
- volič na výber jazdného režimu: ELECTRIC, HYBRID alebo SPORT,
- elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo bez rámu s ukazovateľom jazdy v elektrickom režime

Citroën C5 Aircross Hybrid palubová dostka

OSTAŇTE NEUSTÁLE V SPOJENÍ

Nový SUV C5 Aircross Hybrid je vybavený intuitívnymi systémami konektivity. Connect Play poskytuje prepojenie so systémami Apple Carplay a Android Auto tak, aby ste na cestách mali pôžitok z príjemnej jazdy v pokojnej uvoľnenej atmosfére. Okrem všetkých výhod prepojenej navigácie (zobrazenie premávky v reálnom čase, nebezpečné zóny) navigačný systém Connect Nav bol špeciálne prispôsobený hybridnému modelu a ponúka vám zobrazenie zón, v ktorých sú umiestnené dobíjacie stanice pre elektromobily, ako aj zobrazenie oblasti, ktorú pokrýva plne elektrický režim vášho vozidla v závislosti od stavu nabitia vašej batérie.

Citroën C5 Aircross Hybrid infotainment

Ë-KOMFORT

REFERENCIA V OBLASTI KOMFORTU

SUV C5 Aircross Hybrid, ktoré je už referenciou z hľadiska komfortu, vylepšuje program Citroën Advanced Comfort ® o výhody, ktoré poskytuje elektrická motorizácia: tichá jazda, plynulá jazda bez nárazov, okamžité výkony a emisie CO2 39g.
SUV C5 Aircross Hybrid si samozrejme zachoval pruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, ktoré umožňujú odfiltrovávať a pohlcovať všetky prekážky a nerovnosti vozovky a vytvárajú pocit, akoby sa vozidlo nad nerovnosťami vozovky iba vznášalo, pričom zaručujú mimoriadnu stabilitu a dynamiku. 

Citroën C5 Aircross Hybrid country


Vhľadom na špecifickosť hybridného modelu je nové SUV C5 Aircross Hybrid vybavené zadnou viacramennou nápravou, ktorá zaručuje výborné vyváženie.
* Odhadované údaje, udávané informatívne a za podmienky získania prebiehajúcej homologizácie WLTP. V procese homologizácie.

Citroën C5 Aircross Hybrid exteriér

Komfort

Citroën C5 Aircross Hybrid pohodlie

Sedadlá Advanced Comfort

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid je vybavené sedadlami so širokými sedákmi a operadlami. Spojenie peny s vysokou hustotou uprostred sedadla a štrukturovanej peny hrúbky 15 mm na povrchu zaručuje komfort, mäkkosť a dobré držanie tela na každodenných cestách. Predné sedadlá môžu byť okrem vyhrievania vyabevené viacbodovým masážnym systémom.

Citroën C5 Aircross Hybrid modularita

Najmodulovateľnejšie SUV vo svojej generácii

Silnou stránkou SUV C5 Aircross Hybrid ostáva jeho výborná modulovateľnosť so svojimi tromi samostatnými sedadlami vzadu, ktoré možno posúvať v rozsahu 150 mm, sklápať ich do 5 rôznych polôh a zasúvať a vytvoriť tak úplne rovnú podlahu. Vozidlo poskytuje 33 litrov vnútorných odkladacích priestorov a objem batožinového priestoru od 460 do 600 litrov.

Rozmery vozidla Citroën C5 Aircross

Dĺžka

4 500 mm

Výška

1 654 mm

Citroën C5 Aircross rozmery

Šírka

1 969 / 2 099 mm

Objem batožinového priestoru

580 l až 720 l


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

  • Otváracia doba pre predaj:
    Po - Pia7.00 - 17.00
    Otváracia doba pre servis:
    Po - Pia7.00 - 16.00
  • So - Nezatvorené