Citroën C5 Aircross

CITROEN odhaľuje nový C5 Aircross SUV, 100 % SUV svojou morfológiou s veľkými kolesami, svalnatým a ochranárskym dizajnom, zvýšenou svetlou výškou. 

Už od 23 490 €

Dizajn modelu Citroën C5 Aircross

Vozidlo je 100 % verné značke Citroën svojou jedinečnou osobnosťou, svojimi výraznými grafickými prvkami, ako sú vzduchové kapsule Airbump®, ochranné lišty podbehov kolies a spodnej línie karosérie, strešné nosiče, ako aj široká ponuka personalizácie.
Vozidlo má dĺžku 4,50 m a odlišuje sa svojou osobnosťou plnou výkonnosti a odhodlania bez známok agresivity. Oživuje princípy segmentu SUV svojou širokou a pôsobivou prednou maskou, vysokou kapotou, plynulými plochami s grafickým stvárnením prvkov Airbump®, veľkými kolesami priemeru 720 mm, svetlou výškou 230 mm, ochrannými lištami spodnej línie karosérie a podbehov kolies a modernými dvojfarebnými strešnými nosičmi.

Cenník
Citroën C5 Aircross

Katalóg
Citroën C5 Aircross

Katalóg príslušenstva Citroën C5 Aircross


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


OBJAVTE CITROËN C5 Aircross

VÝRAZNÝ ŠTÝL, JEDINEČNÁ IDENTITA

Nový C5 Aircross SUV je najnovším modelom produktového radu značky Citroën. Nový Citroën C5 Aircross sa inšpiroval konceptom Citroën Aircross z roku 2015 a po úspešnom uvedení C3 Aircross SUV na trh v roku 2017 pokračuje vo svojej ofenzíve v segmente SUV. Citroën naďalej počúva svojich zákazníkov a spĺňa ich očakávania: Inspired By You (Inšpirovaný vami)!

Citroën C5 Aircross exteriér

VVÝRAZNÁ A ODVÁŽNA IDENTITA

Nové SUV C5 Aircross je vybavené otvárateľným panoramatickým strešným oknom. Bočná strana vytvára "plávajúcu strechu" vďaka neprerušenému 360° pásu okien, ktorý podčiarkuje chromovaný podpis v tvare C poukazujúci na priestrannosť interiéru.

Citroën C5 Aircross strešné okno

ŠTÝLOVÝ A ZÁROVEŇ PRAKTICKÝ

Zadná široká a vertikálne orientovaná strana naznačuje referenčný objem batožinového priestoru (od 580 do 720 litrov). Zadné vystupujúce svetlá sú vybavené štyrmi podlhovastými modulmi s LED diódami a 3D efektom na každej strane vozidla.

Citroën C5 Aircross zadná časť

KABÍNA VZBUDZUJÚCA POCIT OCHRANY
A POHODY


Kabína nového C5 Aircross SUV je priestranná a odzrkadľuje reprezentatívny spoločenský status. Poskytuje veľkorysé a voľné priestory, pričom nikdy nezanedbáva funkčné aspekty. Robustná horizontálne orientovaná prístrojová doska je po celej svojej šírke opatrená lištou z mäkčeného plastu.

Citroën C5 Aircross interiér

PRIESTRANNOSŤ INTERIÉRU

Široká a vysoká stredová konzola, obklopujúce sedáky vo zvýšenej pozícii umožňujúce dominantné postavenie nad vozovkou, výber farieb a materiálov, dopĺňajú pocit ochrany a vycibrenosti, ktorý poskytuje interiér.

Citroën C5 Aircross priestrannosť

Technológie

INTUITÍVNY A PREHĽADNÝ

Na strane vodiča je vozidlo vybavené 12,3-palcovým nastaviteľným digitálnym združeným prístrojom TFT, ktorý zobrazuje vybrané informácie o jazde priamo pred vodičom v jeho zornom poli.

Citroën C5 Aircross palubná doska

VÝRAZNÝ ŠTÝL, JEDINEČNÁ IDENTITA

Nové SUV C5 Aircross poskytuje cestujúcim špičkové intuitívne technologické systémy, aby mali neustále spojenie medzi ich digitálnym svetom a vozidlom: dotykový 8“ tablet s kapacitným displejom, ktorý umožňuje nastaviť parametre vozidla a mať prístup k multimediálnemu systému, k telefónu, klimatizácii, navigácii, ale je tiež kompatibilný s Android Auto s Apple CarPlay®.

Túto rozšírenú ponuku konektivity dopĺňa Citroën Connect Box, bezdrôtové nabíjanie na smartfón a kamera ConnectedCAM Citroën®.

Citroën C5 Aircross infotainment

6 TECHNOLÓGIÍ KONEKTIVITY

Nový Citroën C5 Aircross SUV poskytuje cestujúcim špičkové intuitívne technologické systémy, aby mali neustále spojenie medzi ich digitálnym svetom a vozidlom: dotykový 8'' tablet s kapacitným displejom, ktorý umožňuje nastaviť parametre vozidla a mať prístup k multimediálnemu systému, k telefónu, klimatizácii, navigácii, ale je tiež kompatibilný s Android Auto s Apple CarPlay®.

Citroën C5 konektivita
Citroën C5 Aircross asistenty

HIGHWAY DRIVER ASSIST

Je prvým krokom k autonómnemu riadeniu vozidla, pričom vozidlo ovláda riadenie rýchlosti, dráhu jazdy a svoju polohu v jazdnom pruhu. Systém je prepojený na adaptívny tempomat s funkciou Stop&Go, ktorá umožňuje automaticky zastaviť a znovu naštartovať vozidlo v závislosti od vozidla, ktoré je pred ním.

Citroën C5 Aircross svetlomety

AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE DIAĽKOVÝCH SVETIEL

Pre pokojnú a bezpečnú jazdu v noci sa diaľkové svetlá automaticky prepínajú na stretávacie (a naopak).

Citroën C5 Aircross drive assist

SYSTÉM ROŠÍRENÉHO ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÉHO ZNAČENIA

Rozpoznáva dopravné značky s rýchlostným značením a zistené údaje zobrazuje na displeji vo vozidle. Vodič môže jednoduchým gestom zadať túto rýchlosť ako referenčnú hodnotu pre tempomat alebo obmedzovač rýchlosti. 

Komfort

NAJMODULOVATEĽNEJŠIE SUV VO SVOJOM SEGMENTE

Vďaka svojim trom samostatným zadným sedadlám sa nový Citroën C5 Aircross SUV odlišuje od vozidiel vo svojom segmente. Sedadlá rovnakej šírky poskytujú cestujúcemu sediacemu uprostred rovnakú úroveň komfortu, ako ostatným cestujúcim. Sedadlá sú posuvné v rozsahu 150 mm a umožňujú meniť priestor kabíny alebo batožinového priestoru podľa vašich potrieb. 

Citroën C5 Aircross batožinový priestor

KABÍNA IZOLOVANÁ OD VONKAJŠIEHO HLUKU A SPLODÍN

Akustická izolácia nového Citroënu C5 Aircross SUV je na vysokej úrovni. Predné dvojité vrstvenné sklá s izolačnou vrstvou výrazne znižujú hluk z odvaľovania pneumatík a aerodynamický hluk a posádke zabezpečujú mimoriadne odizolovanie od vozovky, ako by sa nachádzali v ochrannej ulite. Osobitná pozornosť bola takisto venovaná odizolovaniu bloku motora. 

Citroën C5 Aircross kabína

SEDADLÁ ADVANCED COMFORT

Nový Citroën C5 Aircross SUV je vybavený sedadlami so širokými sedákmi a operadlami, ktoré sa inšpirovali svetom nábytku. Inovatívne polstrovanie kombinujúce penu s vysokou hustotou uprostred sedadla a štrukturovanú penu hrúbky 15 mm na povrchu zaručuje dobré držanie tela a mäkkosť sedáka, ktorý sa vôbec nevysedí.

Citroën C5 Aircross advanced comfort

NOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8
NOVÉ MOTORY


Je vybavené najnovšou generáciou automatickej prevodovky EAT8, "Efficient Automatic Transmission" s 8 rýchlosťami, s ovládaním Shift and Park by wire, ktoré poskytuje ešte väčšiu efektívnosť a užívateľský komfort: Vďaka 2 dodatočným prevodovým stupňom sa spotreba paliva znížila o 7 % v porovnaní so 6-stupňovou automatickou prevodovkou EAT6. Zvýšil sa komfort radenia rýchlostí, nakoľko 2 dodatočné prevodové stupne umožňujú znižovať skok v režime otáčok pri radení prevodov.

Citroën C5 Aircross prevodovka

ODPRUŽENIE S TLMIČMI S PROGRESÍVNYMI HYDRAULICKÝMI DORAZMI®

Nový C5 Aircross SUV, ktorý je svetovou exkluzívnou novinkou značky Citroën, poskytuje úplne nový jazdný komfort. Táto novinka umožňuje filtrovať a pohlcovať veľké deformácie, ako aj malé nerovnosti vozovky, a vytvoriť pocit jazdy, akoby sa vozidlo nad nerovnosťami vozovky iba vznášalo, pričom zaručuje mimoriadnu stabilitu a dynamiku. Zatiaľ čo klasické pruženie pozostáva z tlmiča, pružiny a mechanického dorazu, pruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi ® pridáva na oba konce 2 hydraulické dorazy - jeden na rozpínanie a druhý na stlačenie.

Citroën C5 Aircross progresívne hydraulické dorzy tlmičov

Rozmery vozidla Citroën C5 Aircross

Dĺžka

4 500 mm

Výška

1 654 mm

Citroën C5 Aircross rozmery

Šírka

1 969 / 2 099 mm

Objem batožinového priestoru

580 l až 720 l


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

  • Otváracia doba pre predaj:
    Po - Pia7.00 - 17.00
    Otváracia doba pre servis:
    Po - Pia7.00 - 16.00
  • So - Nezatvorené