Nový Citroën C5 Aircross

Nový Citroën C5 Aircross

Citroën C5 Aircross, ktorý je etalónom v oblasti pohodlia, priestoru a všestrannosti, bol transformovaný, aby vyjadril väčšiu silu a kultivovanosť. Je dostupný v plug-in hybridnej, benzínovej a naftovej verzii.

Cena vozidla už od

28 490 € s DPH

MODERNÝ A DYNAMICKÝ ŠTÝL

Nový Citroën C5 Aircross si osvojuje asertívnejší a dynamickejší štýl. Vyvinul sa, aby sa mohol pochváliť impozantnejším štýlom a prináša väčšiu eleganciu na cesty.

NOVÝ "V" LED SVETELNÝ PODPIS

LED svetelný podpis v tvare "V" bol vytvorený v 3D efekte pomocou dizajnu "klavírnych kláves".

Nový Citroën C5 Aircross má dizajn loga plynulo zapracovanú do prednej masky vozidla.

VIAC DYNAMICKÝ A MODERNÝ

Citroën C5 Aircross
Citroën C5 Aircorss

NOVÝ VIZUÁL SVETELNÉHO PODPISU

V súlade s prednou časťou vozidla má Nový Citroën C5 Aircross nový trojrozmerný LED svetelný podpis v zadnej časti. Jednotka svietidla je vybavená štruktúrovaným tónovaným sklom, ktoré odráža tvar troch LED modulov.

ROBUSTNÝ A SEBAISTÝ DIZAJN

Citroën C5 Aircross

PERSONALIZÁCIA

Nový Citroën C5 Aircross je dostupný v šiestich farbách: Polar White, Pearl White, Perla Nera Black, Platinum Grey, Cumulus Grey a úplne nová farba – Eclipse Blue. Elegantná a hlboká, v závislosti od svetla sa mení z tmavo modrej na čiernu.

Štyri nové farebné balíčky umožňujú Novému C5 Aircross ukázať svoj charakter SUV a eleganciu: lesklá čierna, tmavý chróm, eloxovaný bronz „Terre de Toscane“ a eloxovaná modrá.

Okrem toho niekoľko nových štýlových prvkov viditeľných zboku zvyšuje jeho eleganciu a modernosť, ako sú nové 18-palcové disky z ľahkej zliatiny PULSAR s diamantovým rezom, nové kryty vonkajších spätných zrkadiel v lesklej čiernej farbe a funkčné strešné lišty v lesklej čiernej farbe s novými matnými čiernymi vložkami.

FAREBNÉ PREVEDENIE INTERIÉRU NOVÉHO CITROËNU C5 AIRCROSS

HYPE BLACK AMBIENCE
METROPOLITAN BLACK AMBIENT 
URBAN BLACK AMBIENCE
WILD BLACK AMBIENCE
NOVÁ CENTRÁLNA KONZOLA

Na novom Citroëne C5 Aircross Plug-in Hybrid stredová konzola obsahuje volič jazdných režimov e-Toggle: vyberte si z jazdných režimov Electric, Hybrid a Sport.
Zahŕňa tiež podložku na pripojenie, ktorá pozostáva z dvoch portov USB a bezdrôtovej kompatibilnej nabíjacej podložky pre smartfóny (podľa výbavy).

POHODA NA PALUBE

Nový Citroën C5 Aircross vyniká priestorom na palube, všestrannosťou a úrovňou komfortu, ktorá nemá v segmente SUV konkurenciu.

Citroën Advanced Comfort

CITROËN ADVANCED COMFORT® SUSPENSION

Exkluzívny systém odpruženia Citroën Advanced Comfort® pre Citroën zvyšuje absorpciu nedokonalostí vozovky a zaisťuje, že pasažiery cestujú v úplnom pohodlí, čím vytvára efekt „lietajúceho koberca“.

Citroën Advanced Comfort

NOVÉ SEDADLÁ ADVANCED COMFORT


Nový Citroën C5 Aircross je vybavený novou generáciou sedadiel Advanced Comfort.
Ponúkajú najlepší vizuálny komfort, komfort sedenia a jazdy vďaka použitiu typu peny navrhnutej tak, aby časom neklesla.

MODULARITA ZADNÝCH SEDADIEL

3 individuálne sedadlá v 2. rade

ŠTEDRÝ OBJEM KUFRA

Nový Citroën C5 Aircross ponúka rekordný objem kufra vo svojom segmente, ktorý je možné rozšíriť z 580 na 720 litrov sklopením zadných sedadiel do roviny. Pri Plug-in hybridnej verzií je to z 460 na 600 litrov.
Pri sklopení všetkých sedadiel naraz získate objem 1630 litrov.

Citroën Advanced Comfort

ŠIKOVNÉ ODKLADACIE PRIESTORY


Pohodlie na palube tiež znamená mať kam dať všetko, čo potrebujete, a preto má nový Citroën C5 Aircross množstvo praktických a funkčných odkladacích priestorov. Medzi veľkým priestorom pod stredovou lakťovou opierkou, príručnou schránkou a širokými odkladacími priehradkami vo dverách je miesto pre všetko.

Citroën Advanced Comfort

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO


Veľkoryso dimenzované panoramatické strešné okno poskytuje vodičovi a všetkým cestujúcim výnimočnú vzdušnosť a fantastický pocit pohody.

Citroën Advanced Comfort

AKUSTICKÉ LAMINÁTOVÉ PREDNÉ OKNÁ


Špeciálna pozornosť bola venovaná vrstveným predným bočným oknám nového SUV Citroën C5 Aircross.

Okrem zvýšenia bezpečnosti ponúka zvýšená akustická a tepelná izolácia aj väčší pocit pohody pre všetkých na palube.

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Nový Citroën C5 Aircross ponúka najnovšiu generáciu asistenčných technológií a konektivity. Tie premenia vaše cesty na pozitívny a upokojujúci zážitok. Nový Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid posúva pokoj na novú úroveň.

Nový Citroën C5 X - sledovanie mŕtveho uhlu
SLEDOVANIE MŔTVEHO UHLA
Systém sledovania mŕtveho uhla je užitočný najmä na diaľniciach a rýchlostných cestách. Oranžová kontrolka v rohu vonkajšieho spätného zrkadla Vás upozorňuje na vozidlo v slepom uhle do vzdialenosti až 70 m.
Nový Citroën C5 Aircross - Adaptívny tempomat
ADAPTÍVNY TEMPOMAT
Tento systém využíva kameru a radar, ktorý detekuje vozidlo idúce pred Vami, pričom dodržiava bezpečnú vzdialenosť a nastavenú maximálnu rýchlosť. Vozidlo za Vás samo akceleruje a brzdí v zmysle Vami nastavených rýchlostí a vzdialenosti.
Nový Citroën C5 Aircross - Proximity odomykanie vozidla
BEZKĽÚČOVÝ ŠTART A PRÍSTUP
Na odomknutie a štart Vašej C5 Aircross stačí mať kľúč vo vrecku či taške. Pri priblížení k vozidlu sa Vám automaticky odomkne a pri jeho opustení sa po pár metroch automaticky uzamkne v sprievode zvukového a svetelného signálu. 
Nový Citroën C5 Aircross - safety brake
ACTIVE SAFETY BRAKE
Citroën C5 Aircross v rýchlosti od 1 do 90 km/h sám bezpečne zabrzdí vozidlo v prípade potenciálnej kolízie. Systém najskôr vodiča upozorní a v prípade, kedy by vodič nedokázal včasne zasiahnuť bezodkladne zabrzdí samostatne za Vás.
Nový Citroën C5 X - line asistent
HIGHWAY DRIVER ASSIST
Systém pomocou kamier aktívne sleduje plné a prerušované čiary na vozovke. Pri ich prejazde bez zapnutia smerovej signalizácie C5 Aircross jemne zasiahne do riadenia a samé Vás navedie späť do jazdného pruhu. 
Nový Citroën C5 Aircross - inteligentné svetlomety
INTELIGENTNÉ PREPÍNANIE SVETLOMETOV
Tento systém za Vás prepína režim stretávacích a diaľkových svetlometov podľa situácie v premávke. Svetlá prepína pri zaznamenaní blížiacich sa vozidiel spredu alebo pri predbiehajúcich vozidlách. 
Nový Citroën C5 Aircross - Kontrola stability prívesného vozíka
KONTROLA STABILITY VOZÍKA
V spolupráci so systémom ESP táto funkcia identifikuje výkyvy prívesu a pôsobí na brzdový systém vozidla, aby bola zabezpečená stabilita na akomkoľvek vozidle vybavenom ťažným zariadením.
Nový Citroën C5 Aircross - sledovanie za vozidlom
UPOZORNENIE NA PREMÁVKU ZA VOZIDLOM
Počas cúvania Vás systém pri manévrovaní upozorní na nebezpečenstvo v blízkosti, akým môže byť cyklista, chodec či vozidlo. Tento asistent využijete najmä v mestskej oblasti.
Digitálny cockpit

12.3" DIGITÁLNY DISPLEJ


Plne prispôsobiteľný 12,3" digitálny displej zaisťuje, že všetky dôležité informácie o jazde budete mať priamo pred očami.

Nový Citroën C5 Aircross je vybavený prispôsobiteľným digitálnym prístrojovým panelom TFT s uhlopriečkou 12,3". Ten predstavuje mimoriadne ľahko čitateľné informácie o jazde, ktoré si môžete ľubovoľne nakonfigurovať a vybrať si z 5 režimov a 3 prostredí (modrý, hnedý a červený).

Citroën Advanced Comfort

NOVÝ 10" HD DOTYKOVÝ DISPLEJ


Vďaka novej farebnej kapacitnej 10-palcovej obrazovke je nový Citroën C5 Aircross užívateľsky prívetivejší, pretože ponúka priamy prístup k ovládacím prvkom klimatizácie a vyšší uhol pohľadu, ktorý vám umožní neustále sledovať cestu.

Vetracie otvory sú teraz umiestnené pod obrazovkou a boli modernizované s novým a elegantným horizontálnym dizajnom.

Rozmery vozidla Citroën C5 Aircross

Dĺžka

4 500 mm

Výška

1 654 mm

Citroën C5 Aircross rozmery

Šírka

1 969 / 2 099 mm

Objem batožinového priestoru

580 l až 720 l

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

 • Otváracia doba pre predaj:
  Po - Pia8.00 - 17.00

  So- Ne                 zatvorené

  Otváracia doba pre servis:
  Po - Pia7.00 - 16.00

  So- Ne                 zatvorené