Citroën Jumpy Furgon

Táto generácia modelu Jumpy využíva optimalizovanú architektúru pre viac úžitkových vlastností, väčšie pohodlie a bezpečnosť. Jeho súčasťou sú najnovšie technológie na pomoc vodičovi a motory, ktoré z neho robia ideálneho partnera pre "Hrdinov všedných dní".
 

Cena už od 22 110 € bez DPH

Citroën Jumpy

Citroën Jumpy Furgon

Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie A je vybavený bočnými posuvnými dverami s hands-free ovládaním (voliteľná výbava).


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru


Objavte Citroën Jumpy Furgon

UŽITOČNÁ ARCHITEKTÚRA

Efektívna architektúra Citroënu Jumpy sa prispôsobí všetkým vašim potrebám pre väčšiu funkčnosť, praktickosť a ergonómiu. Modulárna platforma poslednej generácie, špecificky zosilnená pre Jumpy, vychádza z podvozkovej platformy C4 Picasso. Ponúka užitočnú nosnosť až 1400 kg, 6,6 m3 objemu nákladného priestoru a môže ťahať 2,5-tonový príves. Modulárna koncepcia platformy sa prejavuje aj v dvoch dĺžkach rázvorov náprav (2,92 m a 3,27 m), ale aj v dvoch dĺžkach zadných previsov (0,80 m a 1,15 m), ktoré možno kombinovať s tromi dĺžkami karosérie.

Citroën Jumpy Furgon bok 1
Citroën Jumpy Furgon bočný rozmer dverí

3 DĹŽKY, 1 VIACÚČELOVOSŤ

Citroën Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie. Okrem dvoch dĺžok M (4,95 m) a XL (5,30 m), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu, sa toto úžitkové vozidlo prezentuje aj v nevídanej verzii s dĺžkou 4,60 m, ktorá je kompaktná a zároveň praktická. Tak ako ostatné dve dlhšie verzie M a XL, aj kratšia verzia XS ponúka rovnakú užitočnú nosnosť do 1400 kg. Zdá sa, že najlepšie vany sú tie najkratšie.

Citroën Jumpy Furgon rozmer výška

VÝŠKA 1,90 m: NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP NA VŠETKY KRYTÉ PARKOVISKÁ A DO PODZEMNÝCH GARÁŽI

V pohode v každej situácii! S obmedzenou výškou 1,90 m vo verziách XS a M sa Jumpy bez problémov vojde do všetkých parkovísk, kam mali vozidlá tohto segmentu zvyčajne obtiažny prístup. Už nemusíte viackrát krúžiť okolo bloku domov, pretože vstup do parkoviska je priveľmi nízky. Ušetríte čas, keď zaparkujete čo najbližšie k vašim klientom.

(Verzia XL: 1,93 m)

MODULARITA & KOMFORT

KOMFORT RIADENIA: NOVÝ PRÍSTUP K ERGONOMII

Citroën Jumpy Furgon comfort

Dizajn Citroënu Jumpy vychádza z koncepcie osobných vozidiel a preberá prvky vozidiel kategórie SUV. Štýl modelu charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. Jeho charakter? Je energický a zároveň upokojujúci! V prednej časti vyniká krátka predná horizontálne spracovaná kapota zvýraznená širokými vysoko osadenými reflektormi, ktorá vám poskytuje dojem dominancie na ceste.


Praktické riešenia Jumpy Furgon
Citroën Jumpy Furgon bok 2

OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU!

Citroën Jumpy je ideálnym partnerom profesionálov, ktorí hľadajú pracovný nástroj, ktorý im uľahčí ich každodenný život. Dômyselný, moderný a funkčný Citroën Jumpy je určený pre širokú škálu profesionálov. Či už ste remeselníkom, doručovateľom, alebo pracujete v stavebníctve, či poskytujete služby, určite si nájdete verziu Jumpy, ktorá vám bude vyhovovať! 

Citroën Jumpy Furgon bok

BOČNÉ POSUVNÉ DVERE S HANDS-FREE OVLÁDANÍM

Máte plné ruky? Žiaden problém: hands-free funkcia (vo voliteľnej výbave) umožňuje otvárať a zatvárať bočné dvere bez kontaktu. Je to jedinečný prvok v tomto segmente. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria.

Tým istým gestom sa ovláda zatvorenie dverí a zamknutie vozidla, keď sa vzdialite od vozidla. Táto funkcia vám zjednoduší nakladanie a vykladanie vozidla, keď budete mať obe ruky plné!

MODUWORK: VÄČŠIA MODULARITA

Citroën Jumpy Furgon riešenie interiéru

Vďaka originálnemu riešeniu deliacej steny a modularite sedadla spolujazdca vyklopením sedáka nahor vytvorí systém Moduwork dodatočný objem nákladného priestoru s rovnou podlahou. V spojení s protišmykovou sieťkou na bočnej strane sedadla vodiča umožňuje systém Moduwork predĺžiť dĺžku nákladného priestoru o 1,16 m (až 4 m užitočnej dĺžky vo verzii XL).


VIAC KOMFORTU
Citroën Jumpy Furgon work

JAZDNÝ KOMFORT

Citroën Jumpy ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie. Jumpy je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami, vďaka ktorej unesie užitočné zaťaženie 1400 kg. Tieto nápravy môžu byť vybavené pohonom 4x4 (prestavbu zabezpečuje firma DANGEL).

Citroën Jumpy Furgon interiér 1

PRACOVNÝ KOMFORT: MOBILNÁ KANCELÁRIA

Vnútorný priestor Jumpy možno premeniť na plnohodnotnú mobilnú kanceláriu sklopením lakťovej opierky stredného sedadla, čím sa vytvorí otočný držiak, na ktorý sa môžu pomocou elastickej a priľnavej pásky pripevniť rôzne prístroje (počítač, tablet, atď...). Ako voliteľnú výbavu si možno v príslušenstve objednať špecifické držiaky pre smartfón a tablet.

ODHAĽTE JUMPY COMBI!

Citroën Jumpy Combi je ideálne riešenie pre všetkých podnikateľov, ktorí sa zaoberajú prepravou osôb. V prevedení od kompaktnej veľkosti XS po veľkosť XL je schopný odviesť až 9 cestújícich všetkých ich zavazadiel.

Citroën Jumpy Furgon road

BEZCHYBNÝ DIZAJN EXTERIÉRU

Táto verzia Jumpy určená na prepravu osôb nesie v sebe tak, ako jej úžitková verzia, estetické kódy značky Citroën. Nachádzame ich v prednej maske s podpisom Značky, ktorý z obidvoch strán dvojitých šípov plynule ústi do svetlometov. Predná časť vozidla je vybavená aj širokým ochranným nárazníkom vzbudzujúcim pocit dôvery, v ktorom sú zabudované čierne mriežky na vstup vzduchu, ktoré vytvárajú nápadný kontrast a zvýrazňujú robustný štýl Jumpy Combi.

Citroën Jumpy Furgon interiér complex

ODVEZTE AŽ 9 OSÔB NA JEHO PALUBE!

Jumpy Combi sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie a od verzie XS dĺžky 4,60 m odvezie 9 osôb na svojej palube. Je určený skôr pre organizácie, centrá voľného času a územné samosprávy, ktoré hľadajú vozidlo na prepravu osôb s maximálnym počtom miest na sedenie a s najväčším objemom.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Citroën Jumpy Furgon multimedia

Citroën Jumpy ponúka pokojné, ľahké a úplne bezpečné riadenie. Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s handsfree ovládaním, vám Citroën Jumpy ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.


Technológie
Citroën Jumpy Furgon grip control

GRIP CONTROL

Tento zdokonalený protipreklzový systém optimalizuje motoriku predných kolies v závislosti od typu terénu. Systém Grip Control možno doplniť o Pack Chantier (Pack Stavenisko) (zvýšená nosnosť, závesy kolies zvýšené o 20 mm, ochranný kryt pod motorom), čím sa zlepší pohyblivosť nového Jumpy v náročných terénoch, ako sú staveniská, nespevnené cesty alebo cestičky.

Citroën Jumpy Furgon kamera

TOP REAR VISION

Vďaka tomuto úplne exkluzívnemu systému môže zadná kamera vysielať na 7-palcový displej zábery situácie za vozidlom snímané zhora v uhle 180°. Keď sa vozidlo priblíži k prekážke, systém sám vykoná zoom zadnej časti a presnejšie ukáže zostávajúcu vzdialenosť.

Citroën Jumpy Furgon navigácia

CONNECT NAV

Citroën Connect Nav (podľa verzií) je nový 3D navigačný systém s dotykovou obrazovkou, pripojený v reálnom čase (online) a ovládaný hlasovými povelmi alebo prostredníctvom 7-palcovej dotykovej obrazovky. Citroën Connect Nav využíva online služby ako TomTom Traffic na získanie aktuálnych informácií o dopravnej situácii, umiestnení čerpacích staníc aj s cenami palív a parkovísk, či na vyhľadávanie zaujímavých miest v okolí. Oceníte aj voliteľnú službu poskytujúcu informácie o nebezpečných zónach, ktorá vás na vašej ceste informuje o úsekoch so zvýšenou nehodovosťou a o nebezpečných úsekoch, ktoré sa nachádzajú na ceste.

Citroën Jumpy Furgon infotainment

MIRROR SCREEN

Chcete počúvať hudbu z vášho smartfónu alebo nájsť vašu cestu? Je to jednoduché a intuitívne s funkciou Mirror Screen (telefón musí byť kompatibilný)! Vaše kompatibilné aplikácie sa zobrazia na 7-palcovej dotykovej obrazovke vášho vozidla. Funkcia Mirror Screen funguje s Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, nie?

Motorizácie

VÝKONNOSŤ A ŠETRNÝ PRÍSTUP K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU 

Citroën Jumpy ponúka naftové motory BlueHDi s výkonom v rozmedzí od 95k až do 180k, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 6. Táto nová generácia motorov umožňuje znížiť emisie oxidov dusíka (NOx) a pritom znížiť emisie CO2. Redukčný katalyzátor pre SCR (selektívnu katalytickú redukciu), umiestnený pred aditivovaným FAP filtrom, je jediný systém dodatočného spracovania výfukových plynov schopný znížiť emisie NOx až o 90 % a pritom znížiť emisie CO2 o 4 %.

Citroën Jumpy Furgon style 2
Jumpy Furgon rozmery


Rozmery vozidla Citroën Jumpy Furgon


Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

 • Otváracia doba pre predaj:
  Po - Pia8.00 - 17.00

  So- Ne                 zatvorené

  Otváracia doba pre servis:
  Po - Pia7.00 - 16.00

  So- Ne                 zatvorené