Nové autá Citroën

Autorizovaný predaj vozidiel značky Citroën VIDLIČKA

Vozidlá Citroën

Osobné vozidlá značky CITROËN

CITROËN ponúka širokú škálu osobných vozidiel, ktoré Vám pomáhajú napĺňať každodenné požiadavky. 

Každé vozidlo si môžete upraviť presne podľa vašich predstáv. Prídte navštíviť našu predajňu, kde si môžete pozrieť a zadarmo vyskúšať všetky obľúbené tituly značky Citroën.
KONTAKT NÁJDETE TU - pre akékoľvek otázky a pripomienky

Citroën C-zero
Citroën C - ZERO

100% ELEKTRICKÉ RIEŠENIE
Toto malé mestské vozidlo bolo navrhnuté pre zlepšenie vašej mobility v meste: malé rozmery, rýchle nabíjanie a dojazd postačujúci pre každodenné trasy. To všetko v tichu, ktoré vám umožní zabudnúť na hluk mesta. Tento model je skutočnou koncentráciou technológií a kreativity, odpovedá na výzvy budúcnosti!

Citroën C1
Citroën C1

Optimistický dizajn, sympatická osobnosť a dynamický štýl! Citroën C1 potvrdzuje svoj temperament a priťahuje pozornosť už na prvý pohľad.

Citroën C3
Citroën C3

Slovenský Citroën C3 prináša závan zmeny do sveta kompaktných vozidiel!
Toto moderné vozidlo sa vyznačuje trendovým a optimistickým dizajnom s farebnými doplnkami a grafickými prvkami ako sú ochranné prvky Airbump®.
Vďaka jeho veľmi expresívnej a jedinečnej siluete ho možno okamžite rozoznať vo svojej kategórii. Štýl, personalizácia, Citroën Advanced Comfort®, nové technológie a ConnectedCAM Citroën™: objavte Citroën C3 vyrábaný na Slovensku.

Citroën C3
Nový Citroën C3

Nový Citroën C3 predstavuje hatchback inšpirujúceho vzhľadu, ktorý sa odlišuje svojim unikátnym dizajnom. So svojimi 97 kombináciami personalizácie exteriéru sa nepodobá na žiadné iné vozidlo. Z hľadiska komfortu je nový Citroën C3 vybavený novými sedadlami Advanced Comfort a systémami pruženia, vďaka ktorým obsadil prvé miesto vo svojej kategórii. Vozidlo sa vyznačuje modernosťou a konektivitou a poskytuje aj 12 asistenčných systémov na podporu riadenia, ktoré uľahčujú každodenný život za volantom.

Citroën C3 Aircross
Citroën C3 Aircross

Nový Citroën C3 AIRCROSS, inšpirovaný konceptom C-Aircross, ktorý bol odhalený začiatkom roka 2017, pokračuje v ofenzíve značky v segmente SUV a presadzuje sa prirodzeným spôsobom svojou odlišnosťou: v jeho jedinečnom štýle sa snúbi robustnosť a originalita v súlade s DNA značky Citroën a so základnými princípmi segmentu SUV.

Citroën C4 Cactus
Citroën C4 Cactus

Značka Citroën odhaľuje Nový Citroën C4 Cactus, svoju novú ponuku kompaktného hatchbacku . C4 Cactus prešiel výraznou zmenou, osvojil si identifikačné znaky svojho segmentu, pokiaľ ide o technológie a motorizácie, a pritom sa odlišuje svojim unikátnym charakterom a svojim komfortom.
Nový Citroën C4 Cactus, vybavený systémom odpruženia s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi™ a sedadlami Advanced Comfort, je HATCHBACK s ultra vysokou úrovňou komfortu.

Citroën C4
Citroën C4

Citroën pokračuje v roku 2020 vo svojej elektrickej ofenzíve s vozidlami Nová ë-C4 - 100% ëlectric a Nová C4, ktoré predstavujú: novú dizajnovú etapu značky Citroën, mimoriadny komfort na palube a možnosť voľby pohonu: 100% elektrický, benzínový alebo naftový.
Nová ë-C4 - 100% ëlectric a Nová C4 sú dôstojnými pokračovateľkami 92-ročného vývoja kompaktných hatchbackov značky Citroën. Od roku 1928 sa vystriedalo 10 generácií hatchbackov , ktorých sa predalo 12,5 milióna kusov.
Budú ťahákmi 2. polroka 2020 a prvé objednávky sa začnú prijímať po letnom období.

Citroën C4-Elyseé
Citroën C-Elyseé

CITROËN C-ELYSÉE prešiel grandióznou premenou! Sedan získal nový švih s maskou chladiča posilňujúcou jeho majestátny štatutárny vzhľad a so svetelným podpisom inovatívneho dizajnu.

Citroën C4 SpaceTourer
Citroën C4 SpaceTourer

Vytvorený s najlepším know-how a kreativitou značky CITROËN, je C4 Spacetourer moderným a inovatívnym monospacom. Inteligentné podporné prvky riadenia, pocity za volantom, filozofia globálneho komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) a efektívnosť: odhaľte všetky jeho prednosti!

Citroën Grand C4 SpaceTourer
Citroën Grand C4 SpaceTourer

Ak hľadáte viac priestoru neprehliadnite Grand C4 SpaceTourer, ktorý je moderným 7-miestnym monospacom. Inteligentné podporné prvky riadenia, pocity za volantom, filozofia globálneho komfortu (program CITROËN ADVANCED COMFORT®) a efektívnosť.

Citroën C5 Aircross
Citroën C5 Aircross

Nové SUV C5 Aircross, 100 % SUV svojou morfológiou s veľkými kolesami, svalnatým a ochranárskym dizajnom, zvýšenou svetlou výškou. Vozidlo využíva program Citroën Advanced Comfort® s dvomi exkluzívnymi inováciami značky Citroën: odpruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi a sedadlá Advanced Comfort. Vďaka jeho 3 zadným samostatne posuvným a zasúvateľným sedadlám so sklopnými operadlami je C5 Aircross najpohodlnejšie a najmodulovateľnejšie vozidlo vo svojom segmente. Objem batožinového priestoru od 580 do 720 litrov je novou referenciou v segmente. So svojimi 20 asistenčnými technológiami a 6 technológiami konektivity predstavuje SUV budúcej generácie.

Citroën Berlingo
Citroën Berlingo

Značka Citroën, ktorá v roku 1996 vytvorila segment "ludospace", predstavuje svoje nové Berlingo, ktoré si zachovalo všetky prednosti svojich predchodcov a navyše je modernejšie. Nový Citroën Berlingo sa prezentuje novátorským a odvážnym dizajnom, modularitou a praktickosťou.

Citroën SpaceTourer
Citroën SpaceTourer

Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Vo svete, v ktorom využívanie jedného vozidla viacerými osobami dáva dokonalý zmysel, je Citroën SpaceTourer van výrazného charakteru, ktorý vám uľahčí život. Citroën SpaceTourer prináša plynulé línie, neagresívny dizajn, ktorý svojimi objemami dodáva pocit bezpečnosti a robustnosti.
Už sa nemusíte tlačiť! Citroën SpaceTourer zaručuje, že sa ľahko dostanete do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované rozmery vanu (D: od 4,60 do 5,30 m, š: 1,92 m, V: 1,90 m) v spojení s elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia a polomerom otáčania v rozsahu od 11,30 m do 12,40 m, robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí potreby celej rodiny.

Citroën Jumper Combi
Citroën Jumper Combi

Štýl Citroën Jumper combi bol prepracovaný od základov - moderný dizajn v prospech funkčnosti a praktickosti.
Predná maska vyjadruje dynamiku a robustnosť vďaka novým denným LED, kapote s vystupujúcimi líniami a ochrannému nárazníku. Nová generácia vozidla, ktorá je na prvý pohľad viditeľná.

Úžitkové vozidlá Citroën

Úzitkové vozidlá značky CITROËN

Citroën je partnerom na každodenné činnosti. Spĺňa potreby profesionálov tým, že im ponúka riešenie prispôsobené každej aktivite a každému použitiu: rôzne veľkosti, kabíny, usporiadania interiéru. Každé vozidlo si môžete upraviť presne podľa vašich predstáv.

Prídite navštíviť našu predajňu, kde si môžete pozrieť a zadarmo vyskúšať všetky obľúbené tituly úžitkových vozidiel značky Citroën.
KONTAKT NÁJDETE TU - pre akékoľvek otázky a pripomienky

Citroën Berlingo VAN
Citroën Berlingo Van

Ikonické vozidlo Citroën Berlingo, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1996 a vyrobilo sa ho viac ako 1,5 milióna kusov, prenecháva miesto svojej tretej generácii pomenovanej Citroën Berlingo Van. Nový Citroën Berlingo Van predstavuje skutočný generačný skok z hľadiska dizajnu, výbavy a modularity a je ideálnym partnerom pre profesionálov.

Citroën Jumper Furgon
Citroën Jumper

Pomocník pri práci a zároveň reprezentant svojho majiteľa. Citroën Jumper má všetky vlastnosti, aby vás zaujal.

Citroën Jumpi
Citroën Jumpy Furgon

Táto generácia modelu Jumpy využíva optimalizovanú architektúru pre viac úžitkových vlastností, väčšie pohodlie a bezpečnosť. Jeho súčasťou sú najnovšie technológie na pomoc vodičovi a motory, ktoré z neho robia ideálneho partnera pre "Hrdinov všedných dní". Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie A je vybavený bočnými posuvnými dverami s hands-free ovládaním (voliteľná výbava).

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Adresa

Piešťanská 67, 915 01
Nové Mesto nad Váhom-Za starým Váhom

Telefónny kontakt

032/771 6777

KONTAKTUJTE NÁS

Created with Mobirise - Visit site