Citroën SpaceTourer

Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Vo svete, v ktorom využívanie jedného vozidla viacerými osobami dáva dokonalý zmysel, je Citroën SpaceTourer van výrazného charakteru, ktorý vám uľahčí život. Citroën SpaceTourer prináša plynulé línie, neagresívny dizajn, ktorý svojimi objemami dodáva pocit bezpečnosti a robustnosti.

Už od 34 005 €

Citroën SpaceTourer

Tajomstvo šarmu modelu SpaceTourer? Veľkorysé línie, prenikavý pohľad, krásne proporcie... Na zvýraznenie svojej dizajnovej jedinečnosti využíva SpaceTourer 8 rafinovaných farieb laku: čierna Onyx, modrá Impérial, hnedá Rich Oak, sivá Platinium, sivá Aluminium, červená Tourmaline, béžová Sable a biela Banquise. Buďte opatrní: od obdivu môžu ľudia na vás húkať klaksónom na každom rohu ulice!

Cenník
Citroën SpaceTourer

Katalóg
Citroën SpaceTourer

Katalóg príslušenstva Citroën SpaceTourer


Farebné prevedenie exteriéru


Farebné prevedenie interiéru

Objavte Citroën SpaceTourer

Citroën SpaceTourer svetlomety

DENNÉ LED SVETLÁ

Denné svetlá s vertikálnymi LED diódami, umiestnené v predĺžení oblúkov kolies, sú dokonale včlenené do spodnej časti pod hmlové svetlomety a vozidlu SpaceTourer dodávajú dobrodružný štýl.

Citroën SpaceTourer bočné dvere

PRESKLENÉ PLOCHY & BOČNÉ DVERE

Pri pohľade z boku vynikne priestranná kabína s bočnými posuvnými dverami a veľkými presklenými plochami, ktoré zdôrazňujú veľkorysý a príjemný vnútorný priestor. Vitajte!

OTVÁRACIE OKNO ZADNÝCH VÝKLOPNÝCH DVERÍ

V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú. Do tejto plochy zadných výklopných dverí s jemnými líniami je začlenené otváracie okno so šikmo zapracovanými rohmi.

ROZMERY ČELIACE VŠETKÝM VÝZVAM


SpaceTourer sa dodáva v troch dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), z toho jedna kompaktná verzia je jedinečná vo svojom segmente a pojme až 9 osôb. Hovorí sa, že najlepšie vany sú tie najkratšie, či nie? 

Citroën Spacetourer modularita-2

VÝŠKA 1,90 M

Už sa nemusíte tlačiť! Citroën SpaceTourer zaručuje, že sa ľahko dostanete do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované rozmery vanu (D: od 4,60 do 5,30 m, š: 1,92 m, V: 1,90 m) v spojení s elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia a polomerom otáčania v rozsahu od 11,30 m do 12,40 m, robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí potreby celej rodiny.

Citroën Spacetourer modularita

POHODA

Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube.

Citroen SpaceTourer Business modularita
Citroën SpaceTourer priestrannosť

PRÍVETIVÝ INTERIÉR

Sedadlá pokrývajú mäkké a pohodlné poťahy, ktoré zaručujú maximálne komfortné sedenie. Cestujúci v druhom a treťom rade môžu využívať samostatné posuvné sedadlá so sklopnými operadlami a komfortnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami, ktoré zabezpečujú optimálnu pohodu. Dokonalý komfort umožňujúci dopriať si malú rodinnú siestu.

Citroën SpaceTourer infotainment

PALUBNÁ DOSKA

Palubná doska je umiestnená tak, aby mal vodič všetky ovládacie prvky na dosah ruky a aby boli dobre viditeľné, vrátane prístrojového štítu s modernou grafikou, 7-palcovej dotykovej obrazovky, ovládania kúrenia, odkladacích priestorov, tlačidiel na otváranie bočných posuvných dverí s elektrickým ovládaním a všetkých ostatných potrebných prvkov.

REFERENCIA V OBLASTI KOMFORTU

Prívetivý interiér, zvýšená pozícia sedadla vodiča, posuvné sedadlá, presklená strecha, optimálny jazdný komfort a akustické spracovanie na vysokej úrovni...

Vychutnávajte si cesty ako z pohodlia domova.

Vitajte vo vašej obývačke na kolesách!

Citroën SpaceTourer pohodlie

Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

  • Otváracia doba pre predaj:
    Po - Pia7.00 - 17.00
    Otváracia doba pre servis:
    Po - Pia7.00 - 16.00
  • So - Nezatvorené