Citroën SpaceTourer Business

Tak ako ostatné verzie SpaceTourer, štýl modelu Citroën SpaceTourer Business charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti.
Jeho kolesá a veľmi krátke previsy umožňujú na prvý pohľad rozpoznať krásne proporcie modelu SpaceTourer, ako aj vnútorný priestor, ktorým disponuje.

Už od 27 339 €

Objavte Citroën SpaceTourer Business

DIZAJN

Tak ako ostatné verzie SpaceTourer, štýl modelu Citroën SpaceTourer Business charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. Jeho kolesá a veľmi krátke previsy umožňujú na prvý pohľad rozpoznať krásne proporcie modelu SpaceTourer, ako aj vnútorný priestor, ktorým disponuje.

Citroen SpaceTourer Business - 5

ŠTÝLOVÝ A ZÁROVEŇ FUNKČNÝ

V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú. Moderné vozidlo bez limitov, s robustným a elegantným štýlom - SpaceTourer Business, je skutočnou pozvánkou na cesty profesionálov.

Citroen SpaceTourer Business - 6

OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU

Profesionálni prepravcovia osôb, kyvadlová doprava hotelov, taxíky... Určite existuje CITROËN SpaceTourer, uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov! Vďaka svojej extrémnej modularite vám táto verzia Business umožňuje prispôsobiť vaše vozidlo vašej činnosti.

OD 5 DO 9 MIEST: NA MIERU PODĽA VAŠICH POTRIEB!


SpaceTourer Business sa dodáva v 3 dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), s 5 až 9 miestami. Vozidlo je konfigurovateľné « à la carte » čo do počtu sedadiel a zariadení a možno tak získať vozidlo vyhotovené skoro na mieru. Vyberte si Citroën SpaceTourer, ktorý vám vyhovuje!

POHODA

Uvoľnená a priateľská atmosféra v kabíne, v ktorej každý člen posádky využíva svoje vlastné miesto: to je devízou modelu CITROËN SpaceTourer verzie Business. Vozidlo bolo skoncipované pre pohodu rôznorodej klientely, pre skupinu cestujúcich na stanicu za kolektívnymi športami!

Citroen SpaceTourer Business interiér

VNÚTORNÝ PRIESTOR A PRÍSTUPNOSŤ

SpaceTourer Business ponúka veľkorysý vnútorný priestor a uľahčený prístup na palubu a to najmä v 3. rade vďaka širokému otvoru svojich bočných posuvných dverí (až do 0,093 v závislosti od vybranej siluety). V interiéri sú sedadlá čalúnené mäkkými a príjemnými materiálmi a zabezpečujú vysoký komfort sedenia.

Citroen SpaceTourer Business modularita
Citroen SpaceTourer Business odkladacia priehradka

ODKLADACIE PRIESTORY

SpaceTourer Business je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne (do 74 litrov), pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack a zásuvkou 12 V, USB port, vrchná odkladacia priehradka, ktorá môže byť osvetlená a chladená, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l .

Citroen SpaceTourer Business odkladacie priestory

DROBNÉ DOPLNKY

Cestujúci môžu takisto využívať množstvo užitočných doplnkov: letecké stolíky, slnečné clony, zásuvky na 12 V a 220 V, háčik na zavesenie mobilného telefónu.

Citroen SpaceTourer Business batožinový priestor

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Vnútorné priestory sú podľa potreby modulovateľné vďaka posuvným sedadlám na koľajniciach a možno tak vytvoriť optimálny objem batožinového priestoru (až do 2 932 litrov vo verzii XL – 5 miest).

OTVÁRA SA S RUKAMI PLNÝMI NÁKLADU !

Skutočnou exkluzivitou v tomto segmente je hands-free funkcia ovládania bočných posuvných dverí, ktorá umožňuje ich otvoriť a zatvoriť bez dotyku s obidvomi rukami plnými nákladu. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tieto dvere môžu ovládať aj elekromotory, čo je veľkým prínosom pre vodičov: môžu ich ovládať z prednej strany vozidla a zabrániť tomu, aby nimi museli cestujúci manipulovať.

Citroen SpaceTourer Business smart

ROZPOČET POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer je vybavený naftovými motormi BlueHDi poslednej generácie. V spojení s aerodynamickou karosériou a zníženou hmtonosťou (úspora 100 až 300 kg oproti porovnateľne výkonným konkurenčným vozidlám) umožňujú tieto motory dosahovať spotreby paliva a emisie C02 "Best in Class" vo svojom segmente. Okrem optimalizovanej spotreby paliva prinášajú tieto motory aj úsporu prevádzkových nákladov, pretože interval údržby je 40 000 km alebo 2 roky.

Citroen SpaceTourer Business - 4

5 hviezdičkový VAN

Citroen SpaceTourer Business ocenenie

Aktuálny cenník

MÁTE O VOZIDLO ZÁUJEM?

Požiadajte o cenovú ponuku, testovaciu jazdu alebo prídite na našu predajňu PO - PIA od 8:00 do 17:00.

Tešíme sa na VÁS!

VIDLIČKA

Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Piešťanská 67
predaj@vidlicka.sk
servis@vidlicka.sk

Otváracia doba

  • Po - Pia7.00 - 17.00
  • So - Nezatvorené